Nechaj CITY NA TURE

Mesto v nás často zanechá  všelijaké city a pocity a preto je dobré ich raz za čas vypustiť do prírody. Tento paracord náramok z dielne Capricord Creations vám to bude vždy pripomínať.

Farba
Veľkosť
€23
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant

Peace_menka sa radostne spojili so značkou Capricord, ktorí pre vás vytvorili takúto nádheru s našim peace_menka sloganom Nechaj CITY NA TURE, ktorý ste si obľúbili. Náramky sú dizajnovo myslené najmä pre pánov, ale sú populárne aj medzi dámami.

Náramok je ručne robený na Slovensku z paracord lanka. Ak ste o ňom ešte nepočuli, tak sa tešíme, lebo vás radi prekvapíme ako prví :)

 

Materiály: paracord lanko, chirurgická oceľ

 

O PARACORD lanku:

  • je multifunkčné lanko, ktoré je charakterizované ľahkosťou, flexibilitou, pevnosťou
  • unesie až 250 kg statickej váhy
  • dodnes sa používa v armáde, ale aj horolezci a milovníci horského prostredia sa tiež spoliehajú na toto všestranné lanko
  • paracord môžete použiť aj ako šnúrky do topánok, alebo ak potrebujete pripevniť hojdaciu sieť, či stan. Účinne pomáha aj pri tvorbe prístrešku v lese, či na pripevnenia predmetov, batohu atď.
  • paracord lanko sa skladá z jedného hlavného lanka, ktoré sa skladá zo 7 vnútorných vlákien, ktoré každé jedno ešte obsahuje 2-3 mikrovlákna. Tie sa dajú v prípade núdze vytiahnuť a použiť ako niť na šitie.
  • toto univerzálne lanko bolo dokonca použité astronautmi počas 82-dňovej misie pri oprave Hubbleovho vesmírneho teleskopu
  • herec Tom Hardy tiež vyrába paracord náramky pre seba a svojich priateľov. Mal ho dokonca na sebe aj v niektorých filmoch ako napríklad Dunkirk.

 

Ako zistiť správnu veľkosť:

Rozmery sú založené na meraní zápästia. Ak sa neviete rozhodnúť, ktorá veľkosť Vám sadne najlepšie, odmerajte si prosím veľkosť zápästia. Ak nemáte krajčírsky meter, najjednoduchšie je meranie zápästia pomocou šnúrky alebo kusu papiera - obmotajte si ju okolo zápästia a potom ju priložte k pravítku. Pre náramky mimo našich štandardných veľkostí ( S,M,L ) nás prosím kontaktujte.

S (17cm - 17,5 cm)

M (18 cm - 18,5 cm)

L (19 cm - 19,5 cm)

 

Balenie:

Paracord dostanete zabalený v krásnej krabičke z recyklovaného materiálu (viď galéria), v ktorej budete mať aj ukážku vnútorných laniek + informácie o používaní paracord lanka.

 

Čistenie (občasné):

Opláchnite náramok v teplej mydlovej vode, alebo ho jemne vyčistite malou kefkou. Nechajte ho prirodzene vyschnúť a nevystavujte silnému teplu ani slnku.

Kód Kód: 0001S 0001M 126/SED5 126/ZEL 126/ZEL2 126/ZEL3 126/MOD 126/MOD2 126/MOD3 Zvoľte variant
Meno značky: Capricord
Kategória: Náramky