Môžeš so mnou rátať donekonečna (Dvojbalenie)

Toto je dvojica pre spriaznené duše. Strieborný a ružový náramok ´Môžeš so mnou rátať donekonečna ´ s dvomi symbolmi nekonečna je talizmanom priateľstva, lásky, rodiny, či už na fyzickej alebo duševnej úrovni. Stretnúť spriaznenú dušu je darom života. Týmto náramkom si to môžete jedna druhej láskavo pripomenúť.

Dvojbalenie
€40 €38 €44 od €38
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant

Dva náramky 'Môžeš so mnou rátať donekonečna' sú z chirurgickej/nerezovej ocele. Jeden je čisto strieborný a druhý je s jemným pozlátením ružového zlata. Oba sú gravírované na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Táto edícia je s čistým gravírovaním bez čierneho laku (v porovnaní s náramkom 'Smej sa od ucha k duchu' alebo Sú dni na dne a sú dni nad ne). Navyše, oba náramky obsahujú dvakrát gravírovaný znak nekonečna na oboch vonkajších stranách.

Vonkajšia časť: Môžeš so mnou rátať donekonečna
                            2x
Vnútorná časť: @peace_menka
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne stláčať. Balenie obsahuje aj písmenkovú dekoráciu mena a citát rovnakého sloganu, písaný na písacom stroji. 

Pri objednávke mi prosím napíšte aké dve mená, ktoré budú vytvorené z písmenok, a takisto aj ktoré meno bude v ktorej krabičke (strieborný alebo ružový). Tieto venovania budú vo vnútri balenia vášho náramku.

Priemer: 56mm
Otvor: 27mm
Šírka: 4mm
 
 
Oba náramky budú odoslané na jednu adresu.
 
Želám krásne spojenie na ruke i v srdci :)
Kód Kód: 007 008 009 Zvoľte variant
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky