Náramky pre dvoch - Môžeš so mnou rátať donekonečna (Ružový+Strieborný)

Toto je dvojica pre spriaznené duše. Strieborný a ružový náramok ´Môžeš so mnou rátať donekonečna ´ s dvomi symbolmi nekonečna je talizmanom priateľstva, lásky, rodiny, či už na fyzickej alebo duševnej úrovni. Stretnúť spriaznenú dušu je darom života. Týmto náramkom si to môžete jedna druhej láskavo pripomenúť.

€36
Skladom

Dva náramky 'Môžeš so mnou rátať donekonečna' sú z chirurgickej/nerezovej ocele. Jeden je čisto strieborný a druhý je s jemným pozlátením ružového zlata. Oba sú gravírované na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Táto edícia je s čistým gravírovaním bez čierneho laku (v porovnaní s náramkom 'Smej sa od ucha k duchu' alebo Sú dni na dne a sú dni nad ne). Navyše, oba náramky obsahujú dvakrát gravírovaný znak nekonečna na oboch vonkajších stranách.

Vonkajšia časť: Môžeš so mnou rátať donekonečna
                            2x
Vnútorná časť: @peace_menka
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne stláčať. Balenie obsahuje aj písmenkovú dekoráciu mena a citát rovnakého sloganu, písaný na písacom stroji. 

Pri objednávke mi prosím napíšte aké dve mená, ktoré budú vytvorené z písmenok, a takisto aj ktoré meno bude v ktorej krabičke (strieborný alebo ružový). Tieto venovania budú vo vnútri balenia vášho náramku.

Priemer: 56mm
Otvor: 27mm
Šírka: 4mm
 
 
Oba náramky budú odoslané na jednu adresu.
 
Želám krásne spojenie na ruke i v srdci :)
Kód Kód: DVE NEKONECNA
Meno výrobcu: Peace_menka
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky