After all this time? Always.

Za všetkým a v každom hľadaj lásku. A tam, kde by si ju čakal najmenej...presne tam...ona čaká na teba. Bola tam po celý čas. Navždy. 

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€41 €39 od €39 €34,17 bez DPH €32,50 bez DPH od €32,50 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant

Kvapky vody ticho rozbíjajú skalu na drobné kamienky. Nekonečná inteligencia bytia vyťahuje stonku spopod zeme. Najväčšia hviezda rozsvecuje celú našu oblohu, aj keď si ju nikdy nepočul. V našom vesmíre existuje sila, ktorá pulzuje pravdou a hovorí tichom. Každý jeden boj vyhrá, i keď nemá zbraň, pretože neútočí na protivníka, ale radšej v tichosti odzbrojuje. Neraní a nespôsobuje jazvy na čele, ona ich lieči. Kedysi raz existoval čarodejník s jazvou na čele. Harry Potter, ten chlapec, ktorý to prežil. Jazva ho pálila a prihovárala sa mu tak hlasno, že nachvíľu uveril jej temným slovám. Kto však má odvahu sa v tom najväčšom hluku a najtemnejšej temnote započúvať do tichunkého hlasu vlastného srdca, ten sa stáva neporaziteľným. Ten zobúdza silu lásky, ktorá je tým najmocnejším čarovným prútikom. Aj ty ju v sebe nosíš. Bola tu vždy. Vždy ťa chránila, vždy ti ticho šepkala, vždy ťa viedla. Bola vždy tým statočným Harrym v tvojom srdci. Bola vždy tou Lily, ktorá ťa bezpodmienečne milovala. Bola vždy tým Snapom, ktorý ťa potichu ochraňoval. Bola, je a bude s tebou vždy a navždy. Je to tá najtichšia a najsilnejšia sila vesmíru. Ak ju nevidíš, skús si na ňu posvietiť vo svojom srdci. Je tam. Vytiahni svoj čarovný prútik a v tichosti vyslov: ,,Lumos.'' 

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Ružovo zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: After all this time? Always + Symbol jazvy Harryho Pottera
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
Kód Kód: DEF028 DEF027 Zvoľte variant
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky
Späť do obchodu