Kvôli zvýšenej bezpečnosti odosielame objednávky vrámci Slovenska len kuriérom. Srdečne vám ďakujeme za porozumenie aj za vašu nekonečnú podporu.

Aj v deň pod psa je pes na dne s tebou

Náramok ´Aj v deň pod psa je pes na dne s tebou´ vás v ťažkých dňoch vždy nasmeruje k tomu správnemu štvornohému psychológovi :) 

€25
Skladom (> 5 ks)

Náramok 'Aj v deň pod psa je pes na dne s tebou' je minimalistický  doplnok pre všetkých psíkomilov. Jeho posolstvom je nekonečná viera a prepojenie dvoch duší - tej ľudskej a tej štvornohej :) Navrhli sme ho tak, aby bol ľahký, elegantný a aby sa dal nosiť na dva rôzne spôsoby. Buď textom nahor, alebo nahor symbolmi psích labiek.   

DOGS are GODS :)

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Vonkajšie okraje náramku sú ozdobené gravírovaním odtlačku psej labky. 

Vonkajšia časť: Aj v deň pod psa je pes na dne s tebou + 2x labka
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý náramok je samostatne zabalený vo farebnej plechovej krabičke s vlastným označením pre vybraný text a  'peace_menka' kartičkou vloženou do vnútra krabičky. Je vhodný ako darček, nakoľko k Vám už príde krásne a poeticky zabalený :)
 
Želám krásne nosenie aj venčenie náramku. Dúfam, že vám ho váš štvornohý miláčik schváli :) 
Kód Kód: 010
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Dámske Náramky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg