INHALE, EXWHALE...and keep swimming

Ak práve teraz plávaš temným oceánom, privolaj si na pomoc majestátnu veľrybku, ktorá tiež pláva temnotou nepredvídateľných vôd. Jej pochodeň je viera a dôvera, ktoré rozsvecujú jej cestu. Nech už plávaš akýmkoľvek oceánom, nezabudni na staré dobré ,,Inhale, exWHALE'', a neprestávaj plávať. Aj keď ešte nevieš kam, ideš dopredu, a to je ten najliečivejší smer. 

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€41 €39 od €39 €34,17 bez DPH €32,50 bez DPH od €32,50 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant

Veľrybky sú magické stvorenia. Verím, že žiaden tvor, alebo človek, vo svojej prapodstate nie je bližšie, alebo ďalej k Bohu, než ktorýkoľvek iný. Tajne-netajne si však myslím, že ak by sa Bohu zachcelo vybrať si jedného jediného tvora, ktorého kožúšok by mu sadol najlepšie, bola by to veľrybka. A prečo ?

Je tým najväčším tvorom na Zemi a aj tak ju skôr zazrieš srdcom, než okom. Človek je pri nej taký maličký, ale ona i napriek tomu rešpektuje jeho slobodnú vôľu a sprevádza jeho plavbu. Je zdrojom skutočného pokoja a ticha, ale keď sa rozhodne prehovoriť, jej hlas započuješ v nekonečných diaľkach. Keď udrie svojou majestátnou plutvou po hladine, jednou vlnou zasiahne stovky rýb. Je ťažká, ale flexibilná. Pláva s tebou na všetkých úrovniach, na dne, na hladine....najradšej v strede. Keď v ňu veríš, stretneš sa s ňou tu a teraz. Keď v ňu neveríš, stretneš sa s ňou na hladine. Ak ju tam stále nedokážeš uvidieť, stretneš sa s ňou na dne. Tak či onak, raz sa stretnete, tvárou v tvár. Nech už to bude v akejkoľvek epizóde tvojho života, na dne, na hladine, alebo niekde v strede, zdôver sa jej so všetkým, čo máš na srdci. Ona ti určite povie: ,,Nech sa deje čokoľvek, nádych, výdych, neprestávaj plávať...a veriť.’’

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Ružovo zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: INHALE, EXWHALE...and keep swimming + symbol veľrybky
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
Kód Kód: DEF045 DEF044 Zvoľte variant
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky
Späť do obchodu