Lásku si treba (s)ľúbiť

Náramok ´Lásku si treba (s)ľúbiť´ vám bude pripomínať sľub, ktorý netreba dodržať. Stačí si ho len ľúbiť. 

Nerezová oceľ
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€22 €25 od €22
Vypredané Skladom Zvoľte variant

Sľuby sú veľmi komplikované. Niekedy sa vyslovia a nemyslia sa vážne a inokedy sa zasa zapíšu tak hlboko, že si ich vo svojom podvedomí nesieme celé životy a ešte aj po nich. Náramok Lásku si treba (s)ľúbiť je sľubom pre seba, že sľúbiť je krásne, no ľúbiť ešte krajšie. Sľúbiť je puto, ľúbiť je sloboda.

,,A aj po takom dlhom čase, Slnko nikdy nepovedalo Zemi: ,,Si mojou dlžníčkou''. Pozri, čo sa stane s takou láskou. Rozžiari celú oblohu.´´

Rumi

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. Buď textom nahor, alebo symbolom srdca nahor. 

Vonkajšia časť: Lásku si treba (s)ľúbiť + 2x srdce
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Zlatý: Chirurgická oceľ, 18K zlato

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý náramok je samostatne zabalený vo farebnej plechovej krabičke s vlastným označením pre vybraný text a  'peace_menka' kartičkou vloženou do vnútra krabičky. Je vhodný ako darček, nakoľko k Vám už príde krásne a poeticky zabalený :)
 
Nech sa vám náramok (s)ľúbi :)  
 
Kód Kód: 105/STR 105/ZLA Zvoľte variant
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Dámske Náramky
Záruka: 2 roky