Na první pohled prince zná

Náramok ´Na první pohled prince zná´ je pre všetky princezné, ktoré robia tento svet krajším svojou vznešenosťou, rozvahou, citlivosťou, pokorou, pôvabom a hlavne láskavým srdcom.

€33
Skladom

Kde bolo, tam bolo, bola raz jedna princezná. Nenosila len ružové šaty, nebývala na zámku a nepochádzala z kráľovskej rodiny. Niektoré dni trávila v mäkkom svetríku s knižkou v záhrade, a potom boli dni, kedy lozila po stromoch a bola celá ufúľaná. Boli dni, kedy sa veľa smiala a dni, kedy veľa plakala. Niekedy vyhľadávala ľudí a inokedy sa skrývala pred celým svetom, schúlená pod dekou. Vedela zo seba urobiť skutočnú princeznú, ale boli aj dni, kedy vyšla z domu z dierou na ponožke. 

No vždy, keď mal niekto ťažký deň, jedným objatím mu darovala ľahkosť. Keď nikto nenašiel tie správne slová, ona ich vyslovila. Keď sa niekomu smiali, ona mu namiesto posmechu dala úsmev. A keď niekto nevedel, kam má ísť, nasmerovala ho do vlastného srdca.

Byť princeznou nie je o zámkoch, hostinách a ružových šatách. Princezná má dôležitú úlohu - je statočná v skutoch, vznešená v správaní, pokorná k životu, krásna na duši, rozvážna v slovách a koná vždy len podľa svojho srdca. Táto princezná práve teraz pobehuje niekde po svete. Pozeraj sa pozorne srdcom ...tak už ju vidíš? Na první pohled prince zná.

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Vonkajšie okraje náramku sú ozdobené gravírovaním odtlačku princeznovskej korunky. 

Vonkajšia časť: Na první pohled prince zná + 2x ružová korunka
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý náramok je samostatne zabalený vo farebnej plechovej krabičke s vlastným označením pre vybraný text a  'peace_menka' kartičkou vloženou do vnútra krabičky. Je vhodný ako darček, nakoľko k Vám už príde krásne a poeticky zabalený :)
 
A boli šťastní až do konca...
Kód Kód: DEF007
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Dámske Náramky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg