Kvôli zvýšenej bezpečnosti odosielame objednávky vrámci Slovenska len kuriérom. Srdečne vám ďakujeme za porozumenie aj za vašu nekonečnú podporu.

Smej sa od ucha k duchu

Náramok ´Smej sa od ucha k duchu´ je minimalistickým doplnkom, ktorý má pripomínať, že úprimný smiech našej duše dokáže roztancovať každú bunku v našom tele.

Nerezová oceľ
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€25
Skladom (> 5 ks)

Nech je text 'Smej sa od ucha k duchu' vašou mantrou smiechu a radosti a nech vám pripomína, že nestačí, aby sa usmievali len pery. Skutočný smiech ide z hlbín našej duše, lebo iba ten má silu rozosmiať každú bunku nášho tela. Všetko dobré ide vždy smerom zvnútra von. 

Ako textový doprovod k tomuto náramku ešte prikladám slová z knižky mojej obľubenej českej poetky, ktorá tvorí pod pseudonymom Xabyssus:

,,Rozfoukám chmýří pampelišky a vyslovím přání. Směješ se, že se mi nesplní. Nevíš však, že přál jsem si Tvůj smích.''

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na dvoch miestach fontom písacieho stroja. 

Vonkajšia časť: Smej sa od ucha k duchu + 2x symbol ,,smajlíka''
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý náramok je samostatne zabalený vo farebnej plechovej krabičke s vlastným označením pre vybraný text a  'peace_menka' kartičkou vloženou do vnútra krabičky. Je vhodný ako darček, nakoľko k Vám už príde krásne a poeticky zabalený :)
  
Želám krásne nosenie a nech sa na vás duša tohto náramku stále usmieva :)
Kód Kód: 001
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Dámske Náramky