Ostane to medzi snami

Náramok ´Ostane to medzi snami´ je o dušiach, ktoré sú prepletené spoločnými snami. Či už vaša spoločná cesta skončila, alebo ďalej plynie, poďakujte si za všetko, čo ste si odovzdali. Veď všetko je vždy tak ako má byť.

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€33
Skladom

Nech sa akokoľvek snažíme uchopiť život do vlastných rúk, naše cesty sú a vždy budú prepletené s druhými. S jednými budeme kráčať dlho a s inými len krátko, ale učíme sa rovnako od všetkých. Tento náramok je mantrou pre vďaku za všetky duše, ktoré si stretol na svojej ceste životom a s ktorými si si vymenil niečo cenné a múdre. Poďakujte si, odpustite si a nechajte to doznieť medzi snami. 

,,Naše životy nie sú naše. Od lona až po hrob sme spútaní s ostatnými. S minulosťou a súčasnosťou. A každým zlým skutkom a každou láskavosťou tvoríme našu budúcnosť.''

David Mitchell, Atlas mrakov

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Ružovo zlatý
  • Zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. Buď textom nahor, alebo symbolmi mesiaca a hviezd nahor. 

Vonkajšia časť: OSTANE TO MEDZI SNAMI + 2x symbol mesiaca a hviezd
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata
  • Zlatý: Chirurgická oceľ, 18K zlato

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý náramok je samostatne zabalený vo farebnej plechovej krabičke s vlastným označením pre vybraný text a  'peace_menka' kartičkou vloženou do vnútra krabičky. Je vhodný ako darček, nakoľko k Vám už príde krásne a poeticky zabalený :)
 
Nech Vám náramok pripomína to dobré v ľuďoch, s ktorými ste spolu kráčali životom.
  
 
Kód Kód: DEF010
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Dámske Náramky
Záruka: 2 roky