Paint over the pain

Náramok ´Paint over the pain´ je o vnútornej sile a vôli premaľovať bolesť...a najlepšie, čo najpestrejšími farbami.

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€41 €34,17 bez DPH
Skladom

Bolesť nás nielen mučí, ale aj učí. Niekto jej má nadelené menej, niekto viac a niekto podľa potreby. Keď príde, skúsme jej čiernu podobu premaľovať pestrými farbami. Možno sa nám zapáči výsledok a možno proces maľovania. 

,,Môj obraz v sebe nesie odkaz mojej bolesti.''

Frida Kahlo

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Aurora
  • Čierny

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na dvoch miestach fontom písacieho stroja. 

Vonkajšia časť: PAINT OVER THE PAIN
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Aurora: Chirurgická oceľ + Titán (minerál oxid titaničitý) 
  • Čierny: Chirurgická oceľ + Chróm

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý náramok je samostatne zabalený vo farebnej plechovej krabičke s vlastným označením pre vybraný text a  'peace_menka' kartičkou vloženou do vnútra krabičky. Je vhodný ako darček, nakoľko k Vám už príde krásne a poeticky zabalený :)
  
Nech je náramok inšpiráciou na večné milovanie a maľovanie. 
Kód Kód: DEF012
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie