Som vlčica. Divoká a vždy sama sebouuuuuu.

Vlčica prebýva v tebe. Keď na to niekedy náhodou zabudneš, hlavu hore. Na nebi vždy nájdeš silu. Bude jasná a žiarivá a bude meniť tvary a podoby. Sila mesiaca ťa bude viesť aj v tej najväčšej tme. Vitaj doma, Divoká žena. Zaviň sa do seba a zavy: ,,Som sama sebouuuuuu.’’

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€41 €34,17 bez DPH
Skladom

,,Kde prebýva? ....Kde ju nájsť?  Kráča cez púšte, lesy, oceány, mestá, chudobné štvrte i hrady.  ......Kde žije divoká žena?  Na dne studne, pri prameňoch,  v éteri mimo čas. Žije v slze i v oceáne. Je z budúcna i z počiatku vekov. Žije v minulosti odkiaľ ju privolávame. Žije v prítomnosti a necháva si stoličku pri našom stole, stojí v rade za nami a čistí cestu pred nami. Je v budúcnosti a kráča pospiatky časom, aby nás vyhľadala. Žije poéziou, dunením bubnov a spevom. Žije vo vzdialenom priestore, ktorý preniká do nášho sveta.´´

Ženy, ktoré behali s vlkmi, Clarissa Pinkola Estés

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Ružovo zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: Som vlčica. Divoká a vždy sama sebouuuuuu. + Symbol vlčice a mesiaca
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

VÝROBA: 

Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
Kód Kód: DEF024
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky