When? Where?

Tento náramok je pre toho, kto len chvíľku trávi na jednom mieste a už ho rovnobežky inam ťahajú. Je pre toho, kto sa miluje túlať po nekonečných letiskách, ochutnávať kávičku v každom kúte sveta a listovať si jeho krásnymi stránkami. 

Nerezová oceľ
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€28 €25 od €25
Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Zvoľte variant

Ten pocit, keď sa ráno zobudím v jednej krajine a večer zaspávam v druhej ma odjakživa fascinoval. Svet nám skočil do dlane a my ho môžeme spoznávať ako nikdy predtým. Hovorí sa, že čím viac cestuješ, tým viac poznáš svoj rodný kraj. Milý cestovateľ, nech si kdekoľvek a nech túžiš ísť kamkoľvek, zober tam vždy svoje žiarivé oči, detskú zvedavosť, pokorné ticho a otvorené srdce. Daj kúsok svojej duše miestam, ktoré budeš objavovať a prines vôňu kultúr, nám vzdialených, na naše milé Slovensko. Nech všetci ovoňajú krásy tohto sveta - tí, čo ho hľadajú vonku aj tí, čo ho už našli vo svojom vnútri. 

 

 ,,Kdekoľvek ideš, choď tam celým svojím srdcom.''

Konfucius

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Ružovo zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: Symbol lietadlo, káva, kniha + Where? When? na krajoch
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý náramok je samostatne zabalený vo farebnej plechovej krabičke s vlastným označením pre vybraný text a  'peace_menka' kartičkou vloženou do vnútra krabičky. Je vhodný ako darček, nakoľko k Vám už príde krásne a poeticky zabalený :)
 
 
Kód Kód: 216/RU 216/STR Zvoľte variant
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Dámske Náramky
Záruka: 2 roky