Mikina ,,Dnešok zvládnem kávou zadnou''

Krémová mikina s textom ,,Dnešok zvládnem kávou zadnou'' je spoločníkom na tvoje rána, kedy sa zobúdzaš nielen ty, ale aj tvoja viera o nádhernom dnešku. Nech sa tvoje sily zdajú byť akokoľvek hlboko na dne, napi sa zo seba samého a vykroč do nového dňa. Dno je ilúzia, výšky sú premenlivé. Tu a teraz je stred tvojho šťastia. Keď sa ti nebude chcieť, nalej si milovanej kávičky. A keď sa ti nebude chcieť ani potom, vylej sa na obľúbený vankúš a len tak buď. 

Farba
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€69 €57,50 bez DPH
Skladom Vaša veľkosť sa už vypredala. Napíšte nám email a my vyzistíme, za koľko Vám ju vieme došiť :) Vaša veľkosť sa už vypredala. Napíšte nám email a my vyzistíme, za koľko Vám ju vieme došiť :) Skladom Vaša veľkosť sa už vypredala. Napíšte nám email a my vyzistíme, za koľko Vám ju vieme došiť :) Zvoľte variant

Sú dni, ktorými si veselo bublinkujeme a prechádzame nimi ľahkosťou kapučínkovej peny. Potom prídu dni, ktoré majú horkejšiu príchuť, ako silné espresso, no ich prežitok nás zato postaví na nohy viac, než čokoľvek predtým. Potom sú dni, v ktoré sme zasnení a túžime si ich vychutnať dosýtosti, tak sa púšťame mliečnou dráhou snov na caffé latte. Potom prídu dni, ktoré ťa poriadne zomelú a ty toho z nich v sebe potrebuješ veľa prefiltrovať. A potom tie, v ktoré jednoducho potrebuješ ísť k mamine, dať si starú dobrú nesku do detskej šálky a povedať jej všetko, z čoho si dnes vypenila. V ďalšie dni zasa cítiš, že musíš ísť ruka v ruke s tvojím telom a preto mu radšej naleješ niečo, z čoho nebude zvyšok dňa celé naliate. V niektoré dni si vieš spraviť čas na seba samú a vychutnávať si arómu života v kľude a v pokoji. No a v iné dni si ju zasa vleješ do pohára a vezmeš si ju so sebou, dúfajúc, že jej vôňa ti aspoň navodí pocit sobotňajšieho rána, na ktoré sa už teraz tešíš. Nech už máš akýkoľvek deň, vedz, že aj keď máme rozličné chute, všetci túžime po tej istej šálke kávy. Tužime, aby nám bol život sám podaný rukami tej najväčšej lásky, aby sa penil dobrodružstvami, a aby nám bol naservírovaný tak, že aj v tie obdobia, kedy chutí tak horko, nestratíme našu jemnosť a ľahkosť. Každý si zaslúžime život, ktorý nám bude po chuti, ktorý bude pripravený presne na mieru pre nás. Tak sa dnes nadýchni a nenapi sa ničoho iného, než života, ktorý je tou tvojou šálkou kávy. Ak to urobíš, tak nech sa leje, pardon… deje... čokoľvek….Dnešok zvládneš kávou zadnou.  

 

FOTKY:

Modelka má na fotkách oblečenú veľkosť ,,S''. Na jednej z ilustračných fotiek má modelka oblečenú veľkosť S aj veľkosť L.

FARBA:

  • Krémová mikina s leňochodom a kávičkou

DETAILY:

Na mikine je potlačený citát ,,Dnešok zvládnem kávou zadnou'', spolu s ručne vyrobeným a našitým leňochodom s kávičkou z koženky. Ďalším dozdobením je písací stroj, ktorý reprezentuje našu peace_menka značku.

 
VEĽKOSŤ: 
 
Mikina je voľnejšia a príjemne padne na postavu. Pre dovŕšenie voľnejšieho ,,oversize'' efektu vám odporúčame objednať si väčšiu veľkosť. Modelka má na jednej z ilustračných fotiek oblečenú veľkosť S aj veľkosť L.
 

Veľkosť

cm

Hrudník

(šírka topu)

cm

Dĺžka

(dĺžka topu)

cm

XS 56 53
S 57 56
M 58 59
L 58,5 60
XL 59 63 
 
MATERIÁL:
  • 95% bio bavlna
  • 5% elastén 
  • 260g 

ÚDRŽBA:

Aby vaša mikina s leňochodom ostala večne krásna, starajte sa o ňu s láskou. Pre zachovanie kvality materiálu, odporúčame prať v práčke na 30 stupňoch. Nie je vhodný do sušičky. Materiál je vhodný na žehlenie okrem nášivky leňochoda, peace_menka značky a potlačených textov. 

VÝROBA: 

Dizajnované a vyrobené na Slovensku. Za výrobu podľa našich najtajnejších snov ďakujeme lokálnej slovenskej značke BoldBros.
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus produktu. 
 
BALENIE:
 
Každý top je zabalený do vrecka, ktoré je zdobené básňou z našej peace_menka dielne. Či už robíte radosť sebe, alebo milovanej osobe, tento balíček je telom i dušou pripravený potešiť už na prvý pohľad. 
 
Želám Vám, nech Vás mikinka ľavou zadnou sprevádza každým dňom, a nech sa Vás drží kľud leňochoda aj počas tých najbláznivejších dní. 
Kód Kód: JKL042 JKL043 JKL044 JKL045 JKL046 Zvoľte variant
Kategória: Oblečenie
Späť do obchodu