Tričko ,,Bez kníh by bol život jednostranný'' s knižkou

Tričko so slovami ,,Bez kníh by bol život jednostranný'', prichádza v krásnej farbe nápoja, ktorý väčšinou sprevádza naše obľúbené chvíle, trávené s knihou v ruke. Nech už si na akejkoľvek strane, či na prvej, alebo na poslednej, nič si nevyčítaj. Radšej si vyčítaj všetky odkazy, ktoré ti každá jedna stránka života podsúva popod nos a uži si cestu do fantastického príbehu, v ktorom sa každé ráno zobúdzaš. Si jeho autor aj hlavná postava, tak si napíš stránky, ktoré túžiš čítať. 

Farba
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€45 €37,50 bez DPH
Skladom

Život má toľko stránok. Jedny nás rozosmejú a druhé nás ponoria veľmi hlboko do seba. Jedny nás upokoja a iné nás zasa posunú do akcie. Na jedných sa zamilujeme a na druhých si píšeme svoj vlastný príbeh. Jedny v nás zobúdzajú dospelákov a druhé nás vracajú späť do detstva. Jedny nám otvoria našu predstavivosť a dovolia nám snívať a druhé nás sprevádzajú realitou. Jedny sú komplikované a prepletené s mnoha inými a iné sú zasa jedna báseň. Život má pre nás pripravených toľko všelijakých stránok. To najlepšie na tom je, že na každej z nich na nás čaká niečo nové, niečo doposiaľ nepoznané. Je to ako bonboniéra plná listov. Tak sa do nej pusti a prelistuj si ju celú. Ver, že v každej epizóde tvojho života budeš vedená k tomu, aby si siahla presne po tých stránkach, ktoré ti majú niečo odovzdať. Tak nepreskakuj kapitoly, neponáhľaj sa na koniec, kým ešte nepoznáš celý príbeh. Nerob si rýchle názory o postavách, kým si ich ešte skutočne nespoznala. Pohodlne sa usaď, vezmi si svoj obľúbený horúci nápoj, zabaľ sa do deky a otvor sa stránkam, ktoré ti práve padli do rúk. Je na nich napísané presne to, čo práve potrebuješ čítať. Viem, že ich je veľa a niekedy je ťažké zvoliť si tú správnu, ale povedzme si úprimne, čo by to bol za život, keby nemal svoje stránky? Čo by to bol za život, keby nemal knihy?

 

FOTKY:

Modelka má na fotkách oblečenú veľkosť ,,S''.

FARBA:

  • Tričko v latte farbe s knihou 

DETAILY:

Na tričku je potlačený citát ,,Bez kníh by bol život jednostranný'', spolu s ručne vyrobenou a našitou knižkou z koženky. Ďalším dozdobením je písací stroj, ktorý reprezentuje našu peace_menka značku.

 
VEĽKOSŤ: 
 
Tričko príjemne padne na postavu. Nie je ani tesné, ani ,,oversize'' strihu, takže odporúčame, aby ste si objednali pre vás typickú veľkosť. 
 

Veľkosť

cm

Hrudník

(šírka topu)

cm

Dĺžka

(dĺžka topu)

cm

XS 47 61
S 48 62
M 51 66
L 52 67
XL 56 69
 
 
MATERIÁL:
  • 95% bio bavlna
  • 5% lykra 
  • 165g 

ÚDRŽBA:

Aby vaše tričko s knižkou ostalo večne krásne po každej stránke, starajte sa oň s láskou. Pre zachovanie kvality materiálu, odporúčame prať v práčke na 30 stupňoch. Nie je vhodný do sušičky. Materiál je vhodný na žehlenie okrem nášivky obláčika, peace_menka značky a potlačených textov. 

VÝROBA: 

Každý kúsok je dizajnovaný a ručne vyrobený na Slovensku. Za výrobu podľa našich najtajnejších snov ďakujeme lokálnej slovenskej značke BoldBros.
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus produktu. 
 
BALENIE:
 
Každé tričko je zabalené do vrecka, ktoré je zdobené básňou z našej peace_menka dielne. Či už robíte radosť sebe, alebo milovanej osobe, tento balíček je telom i dušou pripravený potešiť už na prvý pohľad.
 
Želám Vám, nech Vám tričko pomáha viedieť všetky stránky vášho života ako tie najkrajšie, pretože oni sú :)
Kód Kód: JKL036
Kategória: Oblečenie
Späť do obchodu