Tričko ,,Niekedy je toho veľa naraz, lebo máme veľa narásť'' s rastlinkou

Krémové tričko ,,Niekedy je toho veľa naraz, lebo máme veľa narásť''  je skvelým parťákom k nášmu rovnomennému náramku. Nech ti tieto slová uľahčujú momenty, kedy sa toho v tvojom živote deje veľa naraz. Nie je to žiaden náraz. Asi máš teraz len viac narásť. A vieš dobre, že ten, kto narastie, má potom tie najlepšie výhľady.

Farba
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€49 €40,83 bez DPH
Skladom Vaša veľkosť sa už vypredala. Napíšte nám email a my vyzistíme, za koľko Vám ju vieme došiť :) Vaša veľkosť sa už vypredala. Napíšte nám email a my vyzistíme, za koľko Vám ju vieme došiť :) Skladom Skladom Zvoľte variant

Keď nám do života vkĺzne malá ,,nepríjemnosť”, zhlboka sa do nej ponoríme a snažíme sa ju analyzovať a riešiť z každej strany. Keď sa k nej pridá ďalšia, už rozdeľujeme svoje sily medzi obe. Keď sa toho však začne diať veľa naraz, jednotlivé ,,problémy” strácajú silu, pretože ani jednému z nich nemôžeme samostatne venovať priveľa pozornosti. Učíme sa ich príjímať, pýtať si pomoc od druhých, nestrácať čas nad analýzou a sebaobviňovaním, a otvárať sa rýchlej zmene, tej jedinej istote v živote. Máš toho teraz veľa? Ak áno, tak nezabudni, že vďaka tomu, že toho máš veľa, máš oveľa viac. Máš veľa nových poznatkov o sebe samom, spoznávaš svoje limity a siahaš ku koreňom svojej sily.

Tou najvzácnejšou životnou múdrosťou je vlastný prežitok, ktorý otriasol celým tvojím bytím. Nedajú sa rozdeliť na dobré, či zlé. Každá jedna strata je chodníkom k novému nálezu, a každý jeden nález raz bude stratený, aby tvoja duša nebola zatratená, ale aby rástla skrze nové poznatky. Tak sa netráp, ak sa toho v tvojom živote teraz deje veľa naraz. Nie je to žiaden náraz. Asi máš teraz len viac narásť. A vieš dobre, že ten, kto narastie, má potom tie najlepšie výhľady.

 

FOTKY:

Modelka má na fotkách oblečenú veľkosť ,,S''.

FARBA:

  • Krémové tričko s rastlinkou 

DETAILY:

Na tričku je potlačený citát ,, Niekedy je toho veľa naraz, lebo máme veľa narásť '', spolu s ručne vyrobenou a našitou rastlinkou z koženky. Ďalším dozdobením je písací stroj, ktorý reprezentuje našu peace_menka značku.

 
VEĽKOSŤ: 
 
Tričko s rastlinkou je už voľnejšieho strihu, takže si kľudne môžete objednať svoju, pre Vás, typickú veľkosť.
Tričko má trištvrťové rukávy, ktoré obopínajú ruky, takže objednanie väčšej veľkosti za účelom ešte väčšieho oversize strihu môže spôsobiť, že rukávy budú voľné.
 

Veľkosť

cm

Hrudník

(šírka topu)

cm

Dĺžka

(dĺžka topu)

cm

XS 50 60
S 51 62
M 52 64
L 54 67
XL 56 68
 
 
MATERIÁL:
  • 95% bio bavlna
  • 5% lykra 
  • 165 g 

ÚDRŽBA:

Aby vaše tričko s rastlinkou ostalo večne krásne, polievajte ho a starajte sa oň s láskou. Pre zachovanie kvality materiálu, odporúčame prať v práčke na 30 stupňoch. Nie je vhodné do sušičky. Materiál je vhodný na žehlenie okrem nášivky rastlinky, peace_menka značky a potlačených textov. 

VÝROBA: 

Dizajnované a vyrobené na Slovensku. Za výrobu podľa našich najtajnejších snov ďakujeme lokálnej slovenskej značke BoldBros.
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus produktu. 
 
BALENIE:
 
Každé tričko je zabalené do vrecka, ktoré je zdobené básňou z našej peace_menka dielne. Či už robíte radosť sebe, alebo milovanej osobe, tento balíček je telom i dušou pripravený potešiť už na prvý pohľad. 
 
Želám Vám, nech Vás tričko telom i dušou nielen sprevádza, ale aj navádza na vašej ceste rastu. Už teraz sa teší, ako z Vás bude jedna krásna rastlinka.
Kód Kód: JKL037 JKL038 JKL039 JKL040 JKL041 Zvoľte variant
Kategória: Oblečenie
Späť do obchodu