Tričko ,,Zrejem láskou'' s Avokádom

Nech vám toto jemné tričko s avokádom a slovami ,,Zrejem láskou'' pripomína, že zrenie prebieha pomaly a ticho, ale je poháňané tou najväčšou a najhlasnejšou silou vesmíru...láskou.

Avokádom vyšívané, vašimi obľúbenými peace_menkami posilnené, na Slovensku vyrobené a do krásneho vrecka zabalené, taká je naša avokádová novinka, do ktorej ťa s láskou oblečieme. 

 
Farba
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€39 €32,50 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant

Medzi sadením a žatvou prebieha obdobie zrenia. Zrenie prebieha potichu, pomaly a v úplnej tichosti a pokoji. Nech si práve teraz v akomkoľvek štádiu, nezabúdaj, že zrenie potrebuje toľko času, koľko potrebuje. Keď už si raz niečo zasadil, neprestávaj polievať svoje semienka len preto, že nedozreli tak rýchlo ako si očakával. Voda, ktorou ich zalievaš sa volá viera a zrenie samotné je poháňané láskou. Neprestávaj polievať, prišiel by si o žatvu. Neprestávaj veriť, prišiel by si o lásku. 

 

FOTKY:

Modelka má na fotkách oblečenú veľkosť ,,S''.

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Biele tričko s Avokádom
  • Béžové tričko s Avokádom

 

DETAILY:

Na tope je potlačený citát ,,Zrejem láskou'' a ručne vyrobené a našité avokádo z koženky. Ďalším dozdobením je písací stroj, ktorý reprezentuje našu peace_menka značku.

 
VEĽKOSŤ: 
 
Tričko s avokádom nie je ani voľné, ani obtiahnuté. Je zrelé na použitie...presne ako avokádko.
 

Veľkosť

cm

Hrudník

(šírka topu)

cm

Dĺžka

(dĺžka topu)

cm

XS 44 58
S 46 59
M 49 61
L 52 63 
 
MATERIÁL:
  • 95% bio bavlna
  • 5% lycra 
  • 175 g 

ÚDRŽBA:

Aby vaše tričko s avokádom ostalo večne krásne, starajte sa oň s láskou. Pre zachovanie kvality materiálu, odporúčame prať v práčke na 30 stupňoch. Nie je vhodný do sušičky. Materiál je vhodný na žehlenie okrem nášivky avokáda, peace_menka značky a potlačených textov. 

VÝROBA: 

Dizajnované a vyrobené na Slovensku. Za výrobu podľa našich najtajnejších snov ďakujeme slovenskej značke BoldBros.
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus produktu. 
 
BALENIE:
 
Každý  top je zabalený do vrecka, ktoré je zdobené avokádom a našou peace_menka značkou. Či už robíte radosť sebe, alebo milovanej osobe, tento balíček je telom i dušou pripravený potešiť už na prvý pohľad. 
 
Nech vám tričko pripomína, že zrenie prebieha pomaly a ticho, ale je poháňané tou najväčšou silou vesmíru. 
Kód Kód: JKL013 JKL016 Zvoľte variant
Kategória: Oblečenie
Späť do obchodu