COF2E2+H2O

Peace_menka boli prvotne vymyslené za účelom priniesť mier a radosť do duše. Obrázky s vašimi obľúbenými sloganmi vám ho prinesú do izby, do kancelárie, na pracovisko, do knižnice, alebo kamkoľvek, kde sa cítite radostne. 

Farba
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€15
Skladom Skladom Zvoľte variant

Tieto povzdbudzujúce obrázky sú s vybranými peace_menka textami, ktoré si u vás získali najväčší úspech na našej Instagram stránke. Výber textov nie je na mieru, ale je vždy pravidelne obmieňaný a doplňovaný . Všetky dostupné texty môžete vidieť v galérii fotiek a vo variantoch produktu. Počet každého citátu je limitovaný na 1-2 kusy.  

VEĽKOSŤ:

Priemer kruhu: 30 cm

Hrúbka kruhu: 5 mm

Priemer háčika: 4cm

 

MATERIÁL:

Obrázky sú tlačené vo vysokej farebnej kvalite na komatex dosku, čo je pevný plastový materiál s matným povrchom s jemnou textúrou. Zo zadnej strany je nalepený háčik, takže sa obrázok môže buď zavesiť na stenu, alebo voľne položiť na nábytok ako dekorácia. 

 

VÝROBA:

Dizajnované a vyrobené na Slovensku.

 

ÚDRŽBA:

Ak by sa Vám obrázok zašpinil alebo zaprášil, jemne ho pretrite mokrou handričkou. Komatex doska je pevná a odolná, ale pri silnejšom náraze alebo stlačení na nej môžu ostať ryhy a škrabance, preto s ňou prosím zaobchádzajte s láskou :)

 

BALENIE:

Obsahuje 1 kus obrázku, ktorý príde zabalený v bublinkovom obale, previazaný peace_menka dekoráciou.

Kód Kód: 204/BIE 204/CIE Zvoľte variant
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Obrazy
Záruka: 2 roky