Kvôli zvýšenej bezpečnosti odosielame objednávky vrámci Slovenska len kuriérom. Srdečne vám ďakujeme za porozumenie aj za vašu nekonečnú podporu.

Môžeš so mnou rátať donekonečna - Pánsky

Pánsky náramok Môžeš so mnou rátať donekonečna je o kolobehu života v múdrom nekonečne. Porátaj si, s kým a s čím môžeš v živote skutočne rátať a pusti sa do svojich dobrodružstiev. Je to ležatá osmička, takže budeš raz dole a raz hore, ale vždy to bude pre tvoje dobro :)
Nerezová oceľ
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€25
Skladom (> 5 ks)

Nekonečno sa často označuje symbolom ležatej osmičky. Tá predstavuje niečo ako kruh života, avšak v strede stlačený. Znamená to neustály kolobeh, ktorý nás raz ponorí smerom dolu a inokedy sa zase vyvezieme hore ako na húsenkovej dráhe. Môže to znieť ako únavný kolobeh, ale je veľmi dôležitý. A ešte dôležitejší je náš prístup k nemu. Ako sa zachovám, keď som tam hore? Ako sa zachovám, keď som tam dole? Môžeš so mnou rátať donekonečna je náramok pre vás a vaše spojenie s čímkoľvek a kýmkoľvek, kto vás sprevádza na vašej ceste nekonečným životom. Je to spriaznená duša, zviera, Boh, vy sami? To už nechávam na Vašu nekonečnú múdrosť. 

„Ak máš niekoho rád, ponechaj tomu slobodu. Ak sa to k tebe vráti, patrí ti to. Ak nie, nikdy to nebolo tvoje.“

Marcus Aurelius

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Matný strieborný 

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. Buď textom nahor, alebo symbolmi nahor. 

Vonkajšia časť: Môžeš so mnou rátať donekonečna + 2x symbol nekonečna (ležatá osmička)
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 66 mm

Otvor: 32 mm

Šírka: 5 mm

Dĺžka/Obvod: 170 mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý náramok je samostatne zabalený vo farebnej plechovej krabičke s vlastným označením pre vybraný text a  'peace_menka' kartičkou vloženou do vnútra krabičky. Je vhodný ako darček, nakoľko k Vám už príde krásne a poeticky zabalený :)
 
Nech Vám náramok pripomína, že nekonečno je osmička, ktorá si len občas potrebuje ľahnúť, ale je stále aktívna a živá.
 
Kód Kód: 221/STR
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Pánske Náramky
Záruka: 2 roky