Konaj v láske a láska neskoná

Existuje len jedna večnosť. Všetci sme z nej vzišli, ako z matky milujúcej. Sme koláčikom aj receptom zároveň. Prstienko-retiazka s textom ´Konaj v láske a láska neskoná´ ti pripomenie, keď nebudeš vedieť, čo ďalej, že máš vždy možnosť konať v láske. Až sa jedného dňa zobudíš a zistíš, že už to robíš automaticky. Existuje len jedna večnosť. Vzišiel si z nej, tvoríš ju každým dňom svojho života a raz sa na ňu odoberieš. Konaj tak, aby po tebe ostalo veľa večnej lásky.

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€33 €38 od €33
Skladom Skladom Zvoľte variant

Existuje len jeden pôvod, z ktorého všetci vychádzame, ktorý vypĺňa každý kúsok nášho bytia, z ktorého čerpáme, a ktorý z nás večne vyviera ako liečivý prameň. Všetci sme z neho vzišli, ako z matky milujúcej. Je ním láska. Všeobjímajúca, milujúca, zázračná. 

Princezná Diana raz povedala: „Vedela som, aká je moja práca; ísť von, spoznať ľudí a milovať ich.“

Na svojej ceste životom budeš aj ty spoznávať veľa ľudí, veľa príbehov, čeliť viacerým situáciám. Na prvý pohľad sa budú zdať ako čierne a biele, ale keď sa pozrieš bližšie, uvidíš, že jediné, čo ich skutočne odlišuje, je množstvo lásky, s akou k nim pristupuješ.

Posuň svoje vznešené myšlienky do ešte šľachetnejších činov a konaj v láske. Budeš za sebou zanechávať stopy skutočných zázrakov a tvoje skutky budú roznášať šťastie.Až sa jedného dňa zobudíš a zistíš, že už to robíš automaticky. Keď konáš v láske, nemôžeš sa nikdy zmýliť. A keď nevieš, konaj v láske, tvoje otázky budú zodpovedané a tvoje skutky nesmrteľné.

  

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Ružovo-zlatá
  • Strieborná

GRAVÍROVANIE:

Táto jemná ,,Prstienko-retiazka'' je gravírovaná na dvoch miestach fontom písacieho stroja. 

Vonkajšia časť: Konaj v láske a láska neskoná
Vnútorná časť: @peace_menka
 
 
VEĽKOSŤ:
 

Retiazka je prispôsobiteľná +/- 5cm.

Priemer prstienka: 21mm
Veľkosti prstienka: 6 (16,5mm)
Celková dĺžka retiazky: 45 + 5cm na prispôsobenie
 
MATERIÁL:
  • Ružovo-zlatá: Prstienok je z chirurgickej ocele, zliatiny medi a 18K zlata a retiazka je z ružového zlata.
  • Strieborná: Prstienok je z chirurgickej ocele a retiazka je z 925 Sterling striebra

Retiazka neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus šperku. 
 
BALENIE:
 
Každý šperk je samostatne zabalený vo farebnej plechovej krabičke s vlastným označením pre vybraný text a  'peace_menka' kartičkou vloženou do vnútra krabičky. Je vhodný ako darček, nakoľko k Vám už príde krásne a poeticky zabalený :)
  
 
Kód Kód: ABC008 ABC009 Zvoľte variant
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Retiazky
Záruka: 2 roky