LA DOLCE VITAj

Život sme privítali sekundou nášho prvého nádychu. Nenechávajme jeho nekonečne štedrú sladkosť bytia za dverami. Život sám je naša dennodenná sladká odmena. Užime si ju ako roztápajúcu sa čokoládku, ako šľahačku na koláčiku. Užívajme si ju po lyžičkách a každý deň. Prstienko-retiazka s textom ´LA DOLCE VITAj´ vám bude pripomínať, že je čas konečne si povedať, na čo máte chuť a otvoriť si dvere do cukrárne života.

 

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€39 €32,50 bez DPH
Skladom

Naučili sme sa, že po každom dobrom jedle nasleduje sladký dezert. Po každej náročnej skúške prichádza sladká odmena, a po každej láskavosti nasleduje sladký bozk. Život má však pre teba oveľa viac sladkosti, než len drobné odmeny. A dokonca si ju ani nemusíš zaslúžiť. Od tvojho prvého nádychu máš nevyčerpateľný nárok na to najsladšiu vec na svete - tvoj život.

Ako hovoril Forrest Gump: „Život je ako bonboniéra, nikdy nevieš, čo ochutnáš.“ Nech už ochutnáš čokoľvek, či už ti to bude chutiť menej, alebo viac, chuť bude vždy sladká, pretože si stále vyberáš z bonboniéry. Je v nej nekonečno možností, ktoré všetky smerujú k tvojmu rastu, vývoju a spokojnosti tvojej duše.

Každá minúta tvojho života je tvoja sladká odmena. Uži si ju ako roztápajúcu sa čokoládu, ako šľahačku na koláči, ako maliny, ktoré sa ponárajú do vanilkovej peny. Užívaj si ju po lyžičkách a každý deň. Prstienko-retiazka s textom LA DOLCE VITAj ti bude pripomínať, že už nastal čas konečne si povedať, na čo máš chuť, a otvoriť si dvere do cukrárne života.

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborná

GRAVÍROVANIE:

Táto jemná ,,Prstienko-retiazka'' je gravírovaná na dvoch miestach fontom písacieho stroja. 

Vonkajšia časť: LA DOLCE VITAj
Vnútorná časť: @peace_menka
 
 
VEĽKOSŤ:
 

Retiazka je prispôsobiteľná +/- 5cm.

Priemer prstienka: 21mm
Veľkosti prstienka: 6 (16,5mm)
Celková dĺžka retiazky: 45 + 5cm na prispôsobenie
 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Prstienok je z chirurgickej ocele a retiazka je z 925 Sterling striebra

Retiazka neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus šperku. 
 
BALENIE:
 
Každý šperk je samostatne zabalený vo farebnej plechovej krabičke s vlastným označením pre vybraný text a  'peace_menka' kartičkou vloženou do vnútra krabičky. Je vhodný ako darček, nakoľko k Vám už príde krásne a poeticky zabalený :)
  
 
Kód Kód: ABC007
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Retiazky
Záruka: 2 roky
Späť do obchodu