Si mi priaTELOM I DUŠOU

Prstienko-retiazka s textom ´Si mi priaTELOM I DUŠOU´ je pre spriaznené duše, ktoré sa v tomto živote rozpoznali a robia si ho krajším, už len tým, že sú. Buď sám sebou a spriaznená duša ti sama pristane na rameno ľahkosťou motýľa a pohladí ťa svojím krídlom. 

 

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€38
Skladom

Keď si naša duša sadla za nebeský stôl a išla prijímať a navrhovať dohody na svoj ďalší život, nebola pri stole jediná. Pozvala si k sebe, a zároveň bola pozvaná ku viacerým dušiam, s ktorými uzavrela dohody v mene lásky a toho najčistejšieho úmyslu, že sa v novom živote stretnú a vzájomne si pomôžu vo svojom vývoji. Už od kolísky je jedným z našich najvzácnejších učiteľov vzťah k druhej duši. Skrze vzťahy sa formujeme, vyvíjame, spoznávame sa, učíme sa rásť aj tolerovať. Ak ťa zaujal tento text, pravdepodobne si jedným z tých šťastných ľudí, ktorí už vo svojom živote stihli rozpoznať svoju spriaznenú dušu. A ak ešte nie, vôbec to nevadí. So svojou spriaznenou dušou sa nikdy nemôžete minúť. 

Ako raz napísala Vironika Tugaleva: ,,Spriaznenú dušu nenájdeš. Spriaznenú dušu rozpoznáš.’’ Rozpoznanie - nezabudni na tento pocit. Odjakživa ťa vedie životom a je výnimočný, pretože pochádza z iného sveta. Z toho, kde ste už raz spolu boli a bolo vám v ňom dobre. Po spomienkach a po odlesku v očiach sa postupne rozpoznávate aj v tomto. Váž si svoje spriaznené duše. Putujete spolu už tisícročia a nič vás ešte nedokázalo rozdeliť. Ste naveky spojení láskou.

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Ružovo-zlatá
  • Strieborná

GRAVÍROVANIE:

Táto jemná ,,Prstienko-retiazka'' je gravírovaná na dvoch miestach fontom písacieho stroja. 

Vonkajšia časť: Si mi priaTELOM I DUŠOU
Vnútorná časť: @peace_menka
 
 
VEĽKOSŤ:
 

Retiazka je prispôsobiteľná +/- 5cm.

Priemer prstienka: 21mm
Veľkosti prstienka: 6 (16,5mm)
Celková dĺžka retiazky: 45 + 5cm na prispôsobenie
 
MATERIÁL:
  • Ružovo-zlatá: Prstienok je z chirurgickej ocele, zliatiny medi a 18K zlata a retiazka je z ružového zlata.
  • Strieborná: Prstienok je z chirurgickej ocele a retiazka je z 925 Sterling striebra

Retiazka neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus šperku. 
 
BALENIE:
 
Každý šperk je samostatne zabalený vo farebnej plechovej krabičke s vlastným označením pre vybraný text a  'peace_menka' kartičkou vloženou do vnútra krabičky. Je vhodný ako darček, nakoľko k Vám už príde krásne a poeticky zabalený :)
  
 
Kód Kód: ABC005
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Retiazky
Záruka: 2 roky