Sú veci medzi nebom a ženou

Sú veci medzi nebom a ženou. Môžu mať rôzne podoby - energia, zvuky, predstavy, vône, sny, predtuchy, hlasy...To, že cítiš ich prítomnosť nie je náhoda ani prekliatie. Je to tvoj dar. Dar pre nás, ženy. Keď nevieš kam ísť, prihovor sa im a nechaj sa viesť.

€41 €34,17 bez DPH
Skladom

,,Kde prebýva? ....Kde ju nájsť?  Kráča cez púšte, lesy, oceány, mestá, chudobné štvrte i hrady.  ......Kde žije divoká žena?  Na dne studne, pri prameňoch,  v éteri mimo čas. Žije v slze i v oceáne. Je z budúcna i z počiatku vekov. Žije v minulosti odkiaľ ju privolávame. Žije v prítomnosti a necháva si stoličku pri našom stole, stojí v rade za nami a čistí cestu pred nami. Je v budúcnosti a kráča pospiatky časom, aby nás vyhľadala. Žije poéziou, dunením bubnov a spevom. Žije vo vzdialenom priestore, ktorý preniká do nášho sveta.´´

Ženy, ktoré behali s vlkmi, Clarissa Pinkola Estés

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na troch miestach fontom písacieho stroja.

Vonkajšia časť: Sú veci medzi nebom a ženou + 1x srdce
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Retiazka je prispôsobiteľná +/- 5cm.

Priemer medajlónu: 25mm
Celková dĺžka retiazky: 45 + 5cm na prispôsobenie
 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Prívesok je z chirurgickej ocele a retiazka je z 925 Sterling striebra

Retiazka neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus retiazky s príveskom. 
 
BALENIE:
 
Každá retiazka je samostatne zabalená vo farebnej plechovej krabičke s vlastným označením pre vybraný text a  'peace_menka' kartičkou vloženou do vnútra krabičky. Je vhodná ako darček, nakoľko k Vám už príde krásne a poeticky zabalená :)
 
Milé žienky, nech vám retiazka láskavo pripomína toto magické spojenie, ktoré vás vedie životom :)  

 

Kód Kód: ABC003
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Retiazky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg