SoulKlik Online balíček - Klik do tvojej duše

SoulKlik je mesačný emailový online balíček pre tvoju dušu. Každý mesiac predstavuje svoju samostatnú tému, skrze ktorú dovolíš svojej duši rásť a rozvíjať sa k plnosti svojho bytia✨. Klikni každý týždeň na tvoj SoulKlik email a rozklikni si cestu k svojej duši skrze vedené meditácie‍, reflexie na rôzne témy, liečivé slová a veľa úsmevných prekvapení.

Mesiace
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€55 €110 €220 €20 €55 €110 €20 €20 €20 €20 €20 €20 €20 €20 €20 €20 od €20
Zvoľte variant

SOULKLIK BALÍČEK JE :

 • Mesačný emailový online balíček, ktorý voláme aj ,,magic in the process'', vo voľnom preklade ,, kúzelný proces prebieha '' je  pre tých, ktorí sa rozhodnú čarovať so svojou dušou v tom najlepšom slova zmysle. Kúzlo začína účinkovať od momentu, kedy sa rozhodneš vziať zodpovednosť za svoj život a stav svojej duše a dovolíš jej rásť a rozvíjať sa k plnosti a celistvosti svojho bytia. SoulKlik balíček ti bude každý týždeň prinášať nové kúzla, ktorými rozklikneš a otvoríš dvere do svojho vnútra . Pomaly a ľahko, kllik za klikom, k (s)pokojnosti tvojej duše.
 
SOULKLIK BALÍČEK SI MÔŽEM ZAKÚPIŤ AJ NA VIAC MESIACOV:
 
BALÍČEK CENA
Balíček na 1 mesiac 20 EUR
Balíček na 3 mesiace 55 EUR
Balíček na 6 mesiacov 110 EUR
Ročné SoulKlik Magic členstvo 220 EUR + Prekvapenie

 

BALÍČEK MI BUDE ZASIELANÝ FORMOU:

 • SoulKlik online balíček ti bude zasielaný emailom
 • SoulKlik online balíček ti bude zasielaný priamo do tvojej emailovej schránky, ktorú zadáš pri vypĺňaní údajov. Ak si želáš, aby sme ti ho zasielali na inú emailovú adresu, ako budeš vypĺňať pri objednávaní balíčka, zadaj nám ju do poznámky objednávky

BALÍČEK MÔŽEM OČAKÁVAŤ:

 • SoulKlik email ti klikne 4x do mesiaca (1x týždenne) do tvojej emailovej schránky, ktorú si uviedol pri vyplnení objednávky  
 
BALÍČEK SI MÔŽEM OBJEDNAŤ:
 • TU na tomto eshope
 
ČO AK SI V JANUÁRI OBJEDNÁM BALÍČEK NA MÁJ:
 • Takáto objednávka je samozrejme možná, avšak SoulKlik balíček je robený vždy čerstvo, takže ti bude doručený vždy v mesiaci, na ktorý si si ho objednal
 • Príklad: V januári si si objednal balíček na máj, takže tvoj prvý SoulKlik balíček ti klikne prvý májový týždeň.
 
DOKEDY MÁM ČAS OBJEDNAŤ SI BALÍČEK NA AKTUÁLNY MESIAC:
 • SoulKlik balíček si možeš kúpiť na ktorýkoľvek zo zverejnených mesiacov. Ak si balíček zakúpiš neskôr, alebo už ku koncu daného mesiaca, pošleme ti všetky zameškané emaily naraz, takže o nič neprídeš.
 • Príklad: Balíček na December si objednáš 20.12.2020. Nakoľko už boli odoslané 3 decembrové SoulKlik emaily, obdržíš ich všetky naraz po zaplatení objednávky a našom potvrdení.
 

EMAIL SA SKLADÁ Z TROCH ČASTÍ:

1. NÁDYCH:

   

   2.  OSTAŇ V TOM:

 

 

3. VÝDYCH

 

Spoznáš sa s aktuálnou témou mesiaca, ktorá bude prebiehať prostredníctvom štyroch procesov.  

Obsahovo aj graficky povzbudzujúce slová, ktoré pre teba vytvorila Andrea @peace_menka. Ulož si ich na pozadie mobilu, alebo si ich vytlač ako obrázok a maj svoju dušu stále na očiach.

 

Čas zameditovať si. Vezmi si sluchátka a teplú deku a vstúp do meditácie, ktorú pre teba vytvorila a nahovorila Katka @realandfeelyoga.

 

 
Untitled design 2 3

 


 

Nadýchneš sa a vstúpiš do témy cez slová, ktoré sú napísané pre tvoju dušu. Uvedú ťa do aktuálnej témy mesiaca a jej štyroch procesov, ktoré sú navzájom prepojené. Budeš spoznávať seba a objavíš ako sa daná téma dotýka tvojho bytia a ako sa tvoje bytie dotýka jej. 

 Už si sa nadýchol, tak ostaň v tom a sprítomňuj svoj okamih opakovaním si myšlienky, ktorá ti bude tento týždeň pomáhať na tvojej ceste. V mesačnom SoulKlik balíčku si nájdeš 4 texty, ktoré ťa budú obsahovo aj vizuálne povzbudzovať na tvojej ceste. Ulož si ich ako pozadie na svoj mobil, alebo si ich vytlač a zarámuj.  

Už si sa nadýchol do tohtomesačnej témy, na ktorú je tvoja duša pripravená. Dovolil si si otvoriť sa jej, aby ťa tvoja duša mohla zobrať na váš spoločný ,,výlet'' skrze vedenú meditáciu. Je čas stíšiť sa, spomaliť a lietať...

     Výdych. Si tu aj tam, ale hlavne teraz.     

 

  AK BALÍČEK OBJEDNÁM AKO DARČEK PRE NIEKOHO:
 • Je vznešené, že chceš potešiť svojich blízkych práve tým, že im preukážeš vieru v ich schopnosť kráčať a rozvíjať sa na ich vlastnej ceste. Ak si želáš zakúpiť SoulKlik balíček ako darček, vyber si jednu z troch možností darčekových poukážok, ktoré sú v ponuke:
  • Darčeková poukážka na 1 mesiac
  • Darčeková poukážka na 3 mesiace
  • Darčeková poukážka na 6 mesiacov
 • Do poznámky nám napíš, ktorý mesiac si želáš zakúpiť a emailovú adresu obdarovanej osoby.
 • Opätovne od nás obdržíš aj darčekovú online poukážku, ktorú môžeš veselo vytlačiť, alebo odoslať milovanej osobe
 • Ďakujeme :)

 KTO JE AUTOROM SOULKLIK BALÍČKA:

 • Autorkami SoulKliku sú Katka a Andrea
Katka @realandfeelyoga   Andrea @peace_menka
101085435_288406315884901_8402509198524416000_o   396B5894
Katka @realandfeelyoga je jogínka a terapeutka, ktorá sa dlhoročne venuje osobným aj skupinovým hodinám jógy a meditácií. Odporúčam ti stretnúť sa s Katkou, lebo ju musíš jednoducho zažiť. Objíme ťa ako najlepšia kamarátka, povie ti pravdu do očí a popritom ako budeš popíjať čaj z ruží a chrúmať horkú čokoládu, rozklikne ti niečo v duši. Rumi píše, že čo hľadáš, hľadá teba...ale niekedy si treba dopomôcť, takže navštív jej webovú alebo facebookovú stránku a pozvi sa k nej na kakao :)   Andrea @peace_menka miluje snívanie a básnenie. Venuje sa tomu približne odjakživa a nikdy s tým nemieni prestať. Rada sa hrá s písmenkami a jej tvorbu verejne zverejňuje pod pseudonymom @peace_menka. Okrem toho, že si jej tvorbu vieš nájsť na Instagrame, venuje sa aj tvorbe umeleckých textov a sloganov. Miluje zvuk písacieho stroja, ale keďže sa doňho nedá klikať, iba klepkať (susedia ju milujú) rozhodla sa pre SoulKlik. Keď zistíte koľko alternácií slova ,,klik'' vymyslí za jeden balíček, pochopíte jej celoživotnú písmenkovskú diagnózu :)

 

AK MÁŠ AKÉKOĽVEK INÉ OTÁZKY, MÔŽEŠ NÁS KONTAKTOVAŤ TU:

Kód Kód: 314/JAN 314/JAN2 314/FEB 314/OKT 314/OKT3 314/OKT4 314/MAR 314/APR 314/MAJ 314/JUN 314/JUL 314/AUG 314/SEP2 314/OKT2 314/NOV 314/DEC2 Zvoľte variant
Kategória: SoulKlik