Stretnutie s Peace_menkami a Malým Princom

Stretnutie s Peace_menkami a Malým Princom
ZADARMOZADARMO

STRETNUTIE S PEACE_MENKAMI A MALÝM PRINCOM

Naše životné cesty sú neustále obohacované inšpiráciou a prežitkami, ktoré k nám prichádzajú v podobe rôznych udalostí a osôb. Niekedy nám však naša duša zablúdi na pokrm do ríše fantázie, umenia a príbehov, niekam na úplne inú planétu. A môže sa kľudne stať, že sa ňou niekedy stane aj tá, ktorá je domovom baobabov, krabíc s ovečkami, zamilovaných líšok a jedinečných ruží. Na planétu, na ktorej prebýva malý človek s veľkou človečinou vo svojom vnútri, ktorou za uplynulé desaťročia otvoril srdcia miliónom nasledovateľov jeho nádhernej filozofie o bezpodmienečnej láske.  

Je možné, že práve teraz sedíš na svojej planéte a myslíš na Malého princa. Siahaš po stránkach knižky a rozmýšľaš, aké by to bolo, keby si sa s ním mohol porozprávať. Čo by ti povedal? Čo by ti nepovedal? 

Dátum
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€45 €37,50 bez DPH
11 voľných miest

Najbližšie stretnutie s Malým Princom sa bude konať v Októbri 2023. Ak si želáš dostať viac maloprincovských informácií o ďalšom podujatí, prihlás sa na odber emailov od Malého Princa TU

Srdečne ťa pozývame do krásnych priestorov na planétu Ay Bistro v Bratislave, kde sa Stretnutie s Peace_menkami a Malým Princom uskutoční. Skrze priateľské zdieľania v komornej atmosfére, osobné príbehy, kreatívne cvičenia a spoločné rozjímania v duchu milovaného diela od Antoine de Saint-Exupéryho, sa započúvame do volania nášho srdca. Budeme sa rozprávať, počúvať sa, objavovať, besedovať a pobudneme spolu v radosti vzájomných zdieľaní. Dúfame, že ten najsilnejší zážitok, ktorý si z neho odnesieš, bude práve stretnutie s vlastnou skutočnosťou. Tešia sa na teba Anka s Andreou a samozrejme, jeho maličkosť, Malý princ.  

 

O STRETNUTIACH S PEACE_MENKAMI: 

Zdieľania s Peace_menkami predstavujú stretnutia naživo, ktoré sú vedené dvomi obdivovateľkami sily a krásy slov Ankou a Andreou. Sú tvorené a otvorené pre každého, kto cíti volanie a potrebu spojiť sa so skutočným hlasom svojej duše skrze zdieľania, príbehy, literatúru, písanie a kreatívne techniky v priateľskom prostredí vzájomného rešpektu a podpory. Budeme sa stretávať v priestoroch bratislavského Ay Bistra, ktoré obohatí každé stretnutie o chutné, domáce a s láskou pripravené občerstvenie. Veríme, že náhody neexistujú, a preto sa pri každom stretnutí tešíme na to, ako sa navzájom rozpoznáme. 

 

VIDEO POZVÁNKA NA STRETNUTIE S MALÝM PRINCOM:

Aby nám neuniklo čaro osobného pozvania, pripravili sme si pre teba video pozvánku. Veríme, že ku tebe prehovorí :) 

2_2

 

 

DARČEK PRE KAŽDÉHO. SIAHNI NAŇ A STIAHNI SI HO UŽ TERAZ:

Poviedku ,,Labyrint s Malým princom'' pre teba napísala Anka Halajová, ktorá sa na teba teší na najbližšom Stretnutí s Malým princom. Každý, kto uveril, zažil, alebo zažije svoje vlastné stretnutie s Malým princom. Princ nikdy neprichádza priskoro, no ani nemešká. Objaví sa vždy v tú správnu chvíľu, aby dal do chodu zastavené a zastavil rozutekané. Tebe patrí život a jemu čas. Dovoľ im obom, nech sa zladia do dokonalej špirály nekonečného príbehu o stretnutí tvojej maličkosti a jeho veličenstva. Anka ti vo svojej poviedke porozpráva kúsok o tom jej stretnutí. Si naň srdečne pozvaný a celú poviedku si môžeš stiahnuť a prečítať TU.

 

ČO SI ODTIAĽ ODNESIEŠ:

Veríme, že si z každého zdieľania odnesieš čo najsilnejší zážitok stretnutia sa so sebou samým. Čas v príjemnej spoločnosti a rozhovory, ktoré zanechajú ozvenu v pohodlí krásneho miesta a domáceho občerstvenia. Jedným zo zámerov každého nášho zdieľania je odľahčiť dušu, aby sme jej mohli pribaliť aj ,,Balíček na cestu''. To, čo v ňom nájdeš, nechávame pod spisovateľským rúškom tajomstva :)

 

STRETNUTIE TI MÔŽE DOBRE PADNÚŤ:
 • ak ťa volá dobrodružstvo poznania seba samého
 • ak cítiš, že si sa na svojej ceste zasekla/zasekol
 • ak túžiš po väčšej radosti a spokojnosti v bežných dňoch
 • ak sa chceš nechať inšpirovať a viac tvoriť
 • ak máš chuť zoznámiť sa s ľuďmi na podobnej vlne
 • ak uvítaš priestor na počúvanie príbehov iných, na tvoj pohľad a zdieľanie
 • ak si túžiš spomenúť na svoje vlastné zdroje
 • ak prijmeš do balíčka na cestu aj povzbudenie
 • ak sa chceš cítiť rozprávkovo
 • alebo... pokojne môžeš prísť bez akýchkoľvek očakávaní a necháš sa
  prekvapiť
 
Toto všetko v sprievode zážitkov Malého Princa... vyberieš si to svoje...:)
 
 
ČO SI TREBA PRINIESŤ:

 

Nič viac, než seba samého. Všetko ostatné ťa čaká tu.

 

VIDEO Z MINULÉHO STRETNUTIA:

Klikni na obrázok a nakukni na radostné útržky z nášho minulého maloprincovského stretnutia: 

 

3_2

 

 

REZERVÁCIA:

Počet miest na každé zdieľanie je kapacitne obmedzený. Tvoje miesto bude rezervované až po urobení objednávky, jej úhrade a po obdržaní potvrdzovacieho emailu. 

 

STRETNEME SA V TÝCHTO DŇOCH: 

Téma zdieľania Miesto Dátum Čas  Trvanie
Stretnutie s Malým Princom Ay Bistro 11.03.2023 17:00 2,5 hod
Stretnutie s Malým Princom Ay Bistro 04.06.2023 17:00 2,5 hod
Stretnutie s Malým Princom Ay Bistro 21.10.2023 17:00 2,5 hod

  

 

AK NIE SI Z BRATISLAVY:

Ak nie si z Bratislavy, ale rád by si sa zúčastnil/a niektorého zo stretnutí, možno ti napomôže informácia, že Ay Bistro sa nachádza hneď vedľa Autobusovej stanice Nivy, kde sa môžeš pohodlne dopraviť aj autobusom. Možno, že práve toto je skvelá príležitosť urobiť si výlet pre seba a svoju dušu :) 

 

MIESTO:

Zdieľania s Peace_menkami budú prebiehať v krásnom prostredí novootvoreného Ay Bistra v Bratislave na Grösslingovej 62, len na skok od obchodného centra NIVY. 

 Beige minimalist photo collage-2_1

 

OBČERSTVENIE: 

Súčasťou každého nášho stretnutia bude občerstvenie z dieľne láskavých rúk Ivetky a Adriky, ktoré vedú Ay Bistro v duchu príjemnej atmosféry a chutného, vždy s láskou pripraveného jedla. Spoločné hodovanie so slaným aj sladkým občerstvením a horúcim nápojom bude krásnou čerešničkou a oslavou nášho spoločného zdieľania.

 

1_1 

PARKOVANIE: 

Obchodné centrum NIVY je iba 5 minút peši od priestorov Ay Bistra. Počas pracovných dní je parkovanie v centre NIVY počas prvých 3 hodín zadarmo, a počas víkendu je prvých 5 hodín zadarmo.

 

KTO VÁS BUDE SPREVÁDZAŤ ZDIEĽANIAMI:

 Beige minimalist photo collage-2_2


 

  

Anka Halajová

,, Malý Princ  je pre mňa ikona. Žasnem, ako desaťročia tento nádherný príbeh o podstate života oslovuje ľudské srdcia a rovnako ako sám Antoine de Saint-Exupéry lieta svetom. Neviem si predstaviť lepší začiatok stretnutí s Peace_menkami ako nechať sa inšpirovať nadčasovými myšlienkami a obrázkami tohto útleho knižného pokladu.

Knihy sú odjakživa moja výdatná výživa. Posledné roky som  ich spojila so svojím povolaním. Prešla som viacerými prácami a teraz vediem jedno malé kníhkupectvo. Ale aby bolo naše zdieľanie aj praktické, využijem pri ňom viacročné skúsenosti vo vzdelávaní dospelých a koučingu.

Moje Prečo? Zmysel mojich dní je osobný rast. Ako Malý Princ vytŕham svoje baobaby a prihováram sa ružiam, aby som dala väčší priestor Láske v mojom živote a lepšie videla srdcom...

Teším sa, že sa s Vami môžem podeliť o vnímanie života práve v spolupráci s Andrejkou. Lahodí mi jej hlboké a jemné písanie, zmysluplnosť našich rozhovorov a zážitkov s umením. Neustále ma milo prekvapujú synchronicity, ktoré sa nám spolu často dejú, ktoré načierajú do môjho vnútra a vyludzujú mi úsmev na tvári. S touto esenciou a naladením Vás rady privítame."

 

Andrea Kmeťová

,,Hovorí sa mu ,,Malý princ'', no pre mňa, a verím, že i pre zvyšok jeho celosvetových milovníkov, jeho maličkosť spočíva práve v neuveriteľnej veľkosti jeho ducha. Milujem príbehy a ikonické postavy z filmov a knižných diel. Niektoré mi však vždy pripadali byť o čosi živšie, než ostatné. Malý princ bol vždy jednou z nich. Je pre mňa ako taký živý organizmus, ktorý síce vznikol kedysi dávno na stránkach knihy, no dodnes žije v každodenných stránkach našich životov. Niekedy sa mu prihováram, prosím ho o radu, alebo si len tak skúsim spomenúť na jeho múdrosti a poprosím ho, nech mi pomôže, aby som situáciu, ktorú práve prežívam, videla jeho očami. Nikdy netreba veľa času, aby sa odpoveď v podobe jemného a láskavého posmelenia, ako to len Malý princ vie, dostavila a napovedala mi. 

Mojou najobľúbenejšie pasáže v Malom princovi sú jeho príbehy s líškou a jeho láska, ktorá robí jeho ružu jedinečnou. Verím, že niektoré diela sú nesmrteľné, pretože sa stali portálom všeprúdiacej lásky. Ďakujem ti Malý princ, že pomáhaš mne i celému svetu zbúrať naše planéty ilúzii, a vedieš nás k spočinutiu v našej pravej podstate. Verím, že Malý Princ i dodnes prebýva na nebeskej planéte a nebeská planéta prebýva v každom z nás.

Som veľmi vďačná, že sme sa s Ankou stretli na našej planéte, plnej príbehov, inšpirácie, kníh, tvorenia, rešpektu a spoločných chvíľ, ktoré nikoho o nič nekrátia, no naopak, chvíľ, ktoré sú tak plnohodnotné, že ich vždy túžim krátiť, aby sa znásobovali. Je mi na našej spoločnej tvorivej planéte veľmi dobre a pri plnej radosti a otvorenosti Malého princa vás na ňu obe srdečne pozývame.

 

Tešíme sa na spoločné chvíle.

Anka a Andrea  

Kód Kód: 423/4.6
Kategória: STRETNUTIA NAŽIVO
Späť do obchodu