Taška - Lásku si treba (s)ľúbiť

Tieto bavlnené tašky sú robené ručne od A po Z...po každom písmenku. Je štýlovou náhradou kabeliek aj igelitiek a okrem nosenia vecí a nákupu so sebou nosí aj povzdbudzujúce slová.

Tašky
€9
Skladom

Táto ľahká bavlnená taška je skvelou alternatívou igelitiek a zároveň je aj módnym doplnkom s posolstvom. Je celá ručne robená, od ušitia z mäkučkej bavny až po detailnú kresbu. Má pevné ušká na príjemné nosenie.

Keďže je každá taštička úplný orginál, tvorený talentovanou Švadlenou Luckou, kusy sa môžu líšiť v malých detailoch, ale naozaj len malých :)

V prípade, že by bola taštička vypredaná, kľudne pokračujte s objednávkou a Lucka vám ju do 2 týždňov vyrobí - novú a rovnako krásnu.

 

VARIANTY:

  • Lásku si treba (s)ľúbiť
  • Nie si menej len za to, že ťa je viac

MATERIÁL:

Bavlna

 

ÚDRŽBA:

V prípade zašpinenia tašky ju vyperte ručne. V krajných prípadoch ju môžete oprať v práčke na 30º obrátene. Týmto spôsobom údržby si taštička zachová krásne sýte farby.

 

BALENIE:

Balenie obsahuje 1 ks tašky

 

O TVORCOVI:

Švadlena Lucka:

Ahojte,

som Lucia a odjakživa mi bolo umenie veľmi blízke. Začala som teda tvoriť niečo, na čom by bola moja umelecká vášeň zhmotnená a stále pri vás :) Želám vám, nech sa taštičky nosia čo najepšie.

Moju tvorbu môžete sledovať na nasledujúcich stránkach @svadlenalucka:

Instagram 

Facebook

Kód Kód: 79/LAS
Meno značky: Švadlena Lucka
Kategória: Tašky
Záruka: 2 roky