Ďakujem, že si.

Tento náramok je pre teba aj pre mňa. Keď sa naň pozriem ja, ticho vyslovím to zázračné slovo ,,Ďakujem...'' a poďakujem za tri veci, ktoré ma robia šťastným. Keď ho dám tebe, otočíš si ho a hneď uvidíš, čo bola jedna z tých troch vecí, za ktoré som ďakoval. 

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€41 €39 od €39 €34,17 bez DPH €32,50 bez DPH od €32,50 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant

Hľadíš na malú čiernu machuľu, namaľovanú na veľkom bielom papieri. Biela, ktorá ju obklopuje, je oveľa väčšia, no jediné, na čo sa sústredíš, je machuľa. V ruke držíš poloplný pohár a voláš ho poloprázdnym. Ráno vstaneš, plná energie, počuješ vtáky za oknami, ranná kávička rozvoniava po celom byte a ty naplno dýchaš. Keď sa deň skončí a prídeš domov, to prvé, o čo sa podelíš s blízkymi, je nepríjemný rozhovor, ktorý si mala s kolegyňou v práci. Nedostatok, smútok, hnev, ťažoba, neistota, nezhody, bolesť... toto všetko sú pocity, ktoré zažívaš počas tvojho dňa. Sú však ako tá malá čierna machuľa, ktorá síce ostro bije do oka, no svetlosť bielej, ktorá ju obklopuje, je ďaleko väčšia a žiarivejšia. Ego sa ťa na tvojej životnej ceste bude veľakrát snažiť mýliť. Bude kričať, hnevať sa, strašiť ťa, dožadovať sa a vyvolávať ti nepríjemné pocity. A to len preto, lebo ego dobre vie, že bez hlasného kričania by nikdy neporazilo toho najsilnejšieho súpera, proti ktorému stojí. Proti tichej, nenásilnej a nekonečnej sile lásky. Ak ťa bude čokoľvek počas dňa skúšať, skús vysloviť kúzelné slová: ,,Ďakujem za...’’. Ticho, teplo, pokoj a láska budú tvojou odpoveďou. A niekto možno práve dnes ďakuje za to, že si. Tak len buď :)

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Ružovo zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: Ďakujem... + Symbol srdca a text: ...,že si.
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
Kód Kód: DEF032 DEF031 Zvoľte variant
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky