Kde nás nájdete?

 

 

47441271_297118170930601_1280239294631378944_o

 

 Pokrok Shop

 

Pokrok Shop sa nachádza v obchodnom centre Bory Mall v Bratislave. Obchodík je plný originálnych kúskov od lokálnych, ale aj zahraničných značiek a výrobcov. Klasika, Retro, Vintage, Známe i Neznáme, športové i elegantné, pre seba, či ako darček - každý si tu niečo nájde. Ak sa nevieš rozhodnúť, pozri si fotky nádherného tovaru na ich sociálnych sieťach a môžme ti garantovať, že do piatich minút berieš sieťovku a štartuješ z domu. A super správa, peace_menka ťa tam čakajú tiež :)

 

Pokrok Shop

Bory Mall

Lamač 6780, 841 03 Bratislava, Slovensko

Pokrok - Facebook

 

 

 
1-36-1100x733

 

 

Place Store Bratislava

 

Place Store sa nachádza na Hurbanovom námestí v centre Bratislavy, takže ho nemôžete minúť pri žiadnej návšteve nášho hlavného mesta. V Place Store vás hneď pri vchode uvíta usmievavá Kristínka, ktorá vám vždy s radosťou a ochotou poukazuje sortiment krásnych produktov od domácich aj zahraničných výrobcov. Place Store je ideálny na výber originálneho daru, ale upozorňujeme vás, neodídete odtiaľ bez darčeku pre seba. A možno to budú práve peace_menka, ktoré tam na vás veselo čakajú. 

 

Place Store

Hurbanovo námestie 1, 811 06 Bratislava, Slovensko

Place Store - Facebook

 

 

 mn-store-Zilina-obchod

 

 

 

Be-lim Handmade Žilina

 

Be-Lim je novootvorený obchod v centre Žiliny, ktorý je zameraný na predaj handmade, darčekových a dizajnových výrobkov. Peace_menka sa v ňom šťastne ocitli ako jedna z prvých značiek, ktoré môžete objaviť na jeho rozmanitých poličkách. V Žiline je vždy taká skvelá energia a srdeční ľudia, až skáčeme od radosti, že sme sa v nej mohli ocitnúť. Tešíme sa na vás.

 

MN Store Žilina

Jozefa Vuruma 8, Žilina 010 01

MN Store - Facebook

MN Store - Instagram

 

 

 

4-23

 

 

Place Store Zlín

 

Place Store Zlín mimi sa nachádza na Sadovej ulici v českom meste Zlín. Place Store Zlín - mimi ponúka dizajnové kúsky najmä pre menších klientov :), ale aj pre dospelých. Place Store je ideálny na výber originálneho daru, ale upozorňujeme vás, neodídete odtiaľ bez darčeku pre seba. Naše prvé české peace_menka si tam našli svoj domov. Choďte ich navštíviť.

 

Place Store

Sadová 1, 760 01 Zlín, Česká republika

Place Store - Facebook

Place Store - Instagram

 

 

Máte záujem o predaj peace_menok? Budeme sa veľmi tešiť, ak nám napíšete. Títo skvelí ľudia nám už poskytli domov. Radi prídeme aj ku Vám. 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: