Budík: Len buď, dík.

Medzi včerajškom a zajtrajšom sa tiahne zlatá stredná cesta menom prítomnosť. Ak sa ňou vydáš a vždy na nej ostaneš, privedie ťa k tomu jedinému, k čomu zlaté cesty vedú, k pokladu. Tým pokladom je radosť zo života. 

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€41 €39 od €39 €34,17 bez DPH €32,50 bez DPH od €32,50 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant

Keď ti ráno zazvoní budík a ty ho nielenže započuješ, ale máš ruky a nohy, ktorými k nemu zazívane prikráčaš a vypneš ho, znamená to len jediné: dostal si ďalšiu vstupenku na život. Tvoja duša stále žije v tele a tvoje telo žije o dušu a teší sa na nový deň. Takýchto dní si však už zažil mnoho a vďaka zážitkom, ktorými si prešiel, si si vyskladal svoju vlastnú identitu. Všetky radosti i bolesti, úspechy i pády, istoty i obavy, spomienky aj vízie v tebe vytvorili jedinečnú persónu, s ktorou sa rád identifikuješ. Táto persóna však pochádza z minulosti a žije len pre budúcnosť. Popri chrúmaní croissantu sníva o tom, ktorý si raz vychutná na vysnenej ceste do Paríža. Cestou domov si nevšimne suseda, ktorý ju pozdravil, pretože úpenlivo premýšľa nad tým, čo všetko dnes nestihla dokončiť. Večer pred spaním si v hlave prehráva zajtrajší dialóg so šéfom. Tvoja identita, s ktorou ráno vstávaš sa volá ego. Dokáže prežiť v akýchkoľvek bojových podmienkach, okrem jednej jedinej - prítomnosti. Tam sa rozpustí na milión kúskov a teba konečne ponechá v krásnej plnosti bytia, lásky a skutočného života. Možno to zo začiatku bude troška tréning, ale čochvíľa zistíš, že v ňom žiješ úplne prirodzene. Kým sa tak stane, nastav si naň, prosím, budík a len buď, dík.

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Ružovo zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: Budík:Len buď, dík + Symbol lietajúcich púpav
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
Kód Kód: DEF030 DEF029 Zvoľte variant
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky