Šperkovník: Som dosť. Som dosť statočná. Som dostatočná.

Aj šperky si potrebujú na noc oddýchnuť, aby s nami mohli počas ďalšieho dňa opäť naplno žiariť. Vzácny šperk si zaslúži svoj vzácny domov a práve preto vznikol Šperkovník. Zo vzácneho priateľstva so značkou Keme Ceramic vznikla kolekcia ručne robených tanierikov na vaše najmilovanejšie náramky, retiazky a prstienky. Nádych luxusu im dodávajú trblietky zlata a vašich obľúbených peace_menka citátov.

 
€40 €33,33 bez DPH
Skladom

Skús si predstaviť krásnu slnečnicu, majestátny javor, divoko rastúci vinič, alebo nežnú snežienku. Možnože sa pred niektorým z týchto zázrakov prírody aj teraz nachádzaš. To, čo vidíš je krása, múdrosť, majestátnosť, sila a nežnosť. To, čo vidíš je vrcholné štádium ich cesty. Je tam však toho veľmi veľa, čo nevidíš. Vidíš krásnu slnečnicu, ale nevidíš tmavé dni, kedy sa nemala za čím otáčať, ale i napriek tomu vytrvala a verila v príchod svetla. Vidíš majestátny javor, ale nevidíš dni, kedy bol ešte len malým semienkom, ktoré putovalo dlhý čas, kým našlo pôdu, dostatočne hlbokú na to, aby tam mohlo zapustiť všetky svoje postranné korene. Pozeráš sa na divoko rastúci vinič, ale nevidíš obdobie, v ktorom musel hrozne dlho čakať, kým priniesol hroznové plody. Hľadíš na nežnú snežienku, ktorá prišla na svetlo sveta, aby ohlásila príchod jari, no nevidíš úsilie, ktoré musela vynaložiť, aby našla ten správny tieň na jej výslnie. Vidíš tieto múdre tvory zeme a obdivuješ ich poslanie na tomto svete. Oni však o žiadnom nevedia. Nepoznajú ho. Oni len sú. A sú v nekonečnom odovzdaní Božej múdrosti. Nepýtajú sa či sú dosť dobrí, dosť pekní, dosť schopní. Len veria, že sú dosť. A skrze túto vieru sa na veky vekov kúpeš v ich tieni, ovoniavaš ich kvety a tešíš sa z ich plodov. Aj ty si krásnym plodom zeme. Tak len zotrvaj v odovzdaní. Nebeská sila ťa už teraz ťahá spopod zeme a pripravuje ťa na rozkvet.

 

VÝROBA: 

Každý Šperkovník je jedinečným ručne vyrobeným autorským dielom Zuzky Bača z Keme Ceramic. Šperkovník je ručne vymodelovaný s odtlačkom obrázkov alebo živých kvetov a je nafarbený burelom, ktorý mu dodáva hnedkastý odtieň a jemne drsný povrch. Pre nádych luxusu je dokončený dotykom 22kt zlata.
 

UNIKÁT:

  • Každý jeden kúsok je unikátnym, ručne vyrobeným kúskom, ktorý na tomto svete nemá dvojníka. Môže sa stať, že Vami objednaný kus sa bude jemne líšiť od modelu na fotke. 

POUŽITIE:

  • Šperkovník na šperky, hodinky, prstienky
  • Motivačná dekorácia s nádychom luxusu
VEĽKOSŤ:
 

Priemer: 10cm

 

MATERIÁL:
  • Keramická hlina
  • Transparentná glazúra
  • Oxid mangánu
  • 22kt zlato
  • Veľa lásky od výrobkyne Zuzky z Keme Ceramic. 

 

ÚDRŽBA:

Šperkovník sa môže pretrieť jemne vlhkou handrou. Nie je však vhodný do umývačky na riad ani na styk s potravinami.  

 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus šperkovníka. 
 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka Šperkovník je samostatne zabalený v papierovej krabičke, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 

 

Kód Kód: XYZ04
Kategória: Šperkovník
Hmotnosť: 0.3 kg