Kvôli zvýšenej bezpečnosti odosielame objednávky vrámci Slovenska len kuriérom. Srdečne vám ďakujeme za porozumenie aj za vašu nekonečnú podporu.

Chcem Kreatívny Text

 holidays

 

V osobnom i v pracovnom živote sa často stáva, že sa vám skôr podarí nájsť truhlicu s pokladom, než tie správne slová, ktorými by ste vyjadrili, čo potrebujete. Tvorbe textov a kreatívnych marketingových konceptov sa profesionálne venujem už niekoľko rokov a každý váš ďalší projekt a požiadavku vnímam ako novú výzvu na skladanie a hru so slovami. Môže to byť báseň na narodeniny pre milovanú osobu, kreatívne oznámenie na svadobný deň, alebo tvorba marketingových textov a sloganov, či priamo názov pre firmu a pracovné projekty. Každá jedna osobná, či reklamná potreba má svoju platformu, cez ktorú ju textovo vyjadrím s tým, že využijem plný potenciál každého použitého slovíčka, až písmenka. Nahliadnite na obsahovú aj cenovú ponuku textovej tvorby. Je rozdelená do niekoľkých balíčkov, ktoré obsahujú vaše najčastejšie požiadavky. Vďaka vzájomnej komunikácii a správne zadefinovanej požiadavke sa spolu naladíme na rovnakú vlnu a ja slovami vyjadrím to, čo vy cítite a potrebujete pre rast vášho projektu, biznisu, či osobného textu.

PODCAST: KEĎ JE SLOGAN VIAC AKO TISÍC SLOV

Vypočujte si PODCAST , V KTOROM HOVORÍM o mojej tvorbe sloganov a o ich význame. MÔŽNO VÁM POMÔŽE PRI ROZHODOVANÍ :) 

Viedli ho so mnou skvelé marketérky Naďa Kacera a Anka Sabolová z agentúry Levosphere.

 

 

 

BALÍK SloganDOMINIKA GULDEN_1

SLOGAN

Krátke, kreatívne a obsahovo výstižné slogany vedia často povedať viac, než tisíc slov. Zatiaľ čo logo je nepísanou samozrejmosťou, slogany zažili svoj ,,boom'' o trošku neskôr, ale ich dôležitosť vôbec nezaostáva za logom. Slogan môže byť vtipný, edukatívny, duchovný, dvojzmyselný, ale hlavne, plní funkciu ,,hovorcu'' vás a vašej značky. Slogany odporúčam ako doplnok k logu, pri malých aj veľkých projektoch, na sociálnych médiách, pri výrobe personalizovaných produktov, ale aj na osobné projekty a výstižné dary.

* Po obrdžanom opise vašej požiadavky (emailom, telefonicky, osobne), začínam s tvorbou sloganov na želanie

* V dohodnutom termíne obdržíte textový elektronický návrh sloganov

* Návrh obsahuje 10+ sloganov.

* Navrhnuté slogany si prezriete a máte jednu možnosť odkomunikovať mi požiadavky na úpravu ktoréhokoľvek z textov. Vaša spokojnosť a stotožnenie sa so sloganom je veľmi dôležitá.   

* Keď sa finálne rozhodnete pre víťazný slogan, napíšem Vám elektronické potvrdenie, že vybraný slogan bol vytvorený len pre vás a že ho nebudem replikovať pre žiadnu inú firmu, či fyzickú alebo právnickú osobu.

* Cena: 100 EUR

* Po výbere sloganu budete môcť začať používať jeden z vybraných sloganov. Ak by ste sa rozhodli, že chcete použiť viac sloganov z návrhu, cena každého ďalšieho sloganu je 50 EUR

* Ak máte záujem o BALÍK SLOGAN, kontaktujte ma buď cez kontaktný formulár - TU, priamo emailom na info@peacemenka.sk, telefonicky na 0903 750 756, alebo na osobnej konzultácii v Bratislave podľa dohody.

Obrázok napravo: Slogany tvorené pre slovenskú šperkárku Dominiku Gulden, ktoré sa dostali aj do fyzickej podoby a zdobia a dopĺňajú jej skvostnú tvorbu. 

 


 

BALÍK MenoDOMINIKA GULDEN - kópia

NÁZOV FIRMY, PROJEKTU, PRODUKTU, ZNAČKY

Vaša firma, značka, produkt, či akýkoľvek projekt, ktorý tvoríte, potrebuje silné meno. Presne tak, ako aj vy hrdo nosíte a predstavujete sa svojím osobným menom, ktoré stotožňuje váš príbeh a človeka vo vás. Vtesnať informáciu, koncept, ideu, energiu a poslanie do jedného, maximálne dvoch-troch slov je ťažký oriešok, ale nie nevyriešiteľný. Častokrát sa však stáva, že ten, kto nad projektom trávi najviac času, má najmenšiu schopnosť pomenovať ho, nakoľko je doň veľmi vtiahnutý. Veľmi rada sa s vami porozprávam o koncepte vašej značky, o vašich víziách, poslaní a vytvorím názov, s ktorým sa budete plne stotožňovať. 

* Po obrdžanom opise vašej požiadavky (emailom, telefonicky, osobne), začínam s tvorbou názvov na želanie

* V dohodnutom termíne obdržíte textový elektronický návrh názvu

* Návrh obsahuje 10+ názvov

* Keď sa finálne rozhodnete pre víťazný názov, napíšem Vám elektronické potvrdenie, že vybraný názov bol vytvorený len pre vás, a že ho nebudem replikovať pre žiadnu inú firmu, či fyzickú alebo právnickú osobu.

* Navrhnuté názvy si prezriete a máte jednu možnosť odkomunikovať mi požiadavky na úpravu ktoréhokoľvek z textov. Vaša spokojnosť a stotožnenie sa s názvom je veľmi dôležitá.   

* Cena: 100 EUR

* Po výbere názvu budete môcť začať používať jeden z vybraných sloganov. Ak by ste sa rozhodli, že chcete použiť viac názvov z návrhu, cena každého ďalšieho názvu je 50 EUR

* Ak máte záujem o BALÍK MENO, kontaktujte ma buď cez kontaktný formulár - TU, priamo emailom na info@peacemenka.sk, telefonicky na 0903 750 756, alebo na osobnej konzultácii v Bratislave podľa dohody.

Obrázok napravo: Navrhnutie mena na novú sériu eko produktov do domácnosti pre Severanku.

 


 

BALÍK DuoDOMINIKA GULDEN - kópia 2

SLOGAN + NÁZOV FIRMY, PROJEKTU, PRODUKTU, ZNAČKY

Tento balík je kombinácia predošlých dvoch balíkov: Balík Slogan + Balík Meno. Zakúpením tejto služby dostanete plné služby oboch balíkov, ktoré si môžete prečítať v predošlých dvoch popisoch. 

 

* Po obrdžanom opise vašej požiadavky (emailom, telefonicky, osobne), začínam s tvorbou sloganu a názvu na želanie

* V dohodnutom termíne obdržíte textový elektronický návrh názvu a sloganu

* Návrh obsahuje 10+ názvov a 10+ sloganov

* Keď sa finálne rozhodnete pre víťazný názov a víťazný slogan, napíšem Vám elektronické potvrdenie, že vybraný názov a slogan boli vytvorené len pre vás, a že ich nebudem replikovať pre žiadnu inú firmu, či fyzickú alebo právnickú osobu.

* Navrhnuté názvy si prezriete a máte jednu možnosť odkomunikovať mi požiadavky na úpravu ktoréhokoľvek z textov. Vaša spokojnosť a stotožnenie sa s názvom je veľmi dôležitá.   

* Cena: 180 EUR

* Po výbere sloganu a názvu budete môcť začať používať jeden z vybraných sloganov a názvov. Ak by ste sa rozhodli, že chcete použiť viac sloganov alebo názvov z návrhu, cena každého ďalšieho sloganu a názvu je 50 EUR

* Ak máte záujem o BALÍK DUO, kontaktujte ma buď cez kontaktný formulár - TU, priamo emailom na info@peacemenka.sk, telefonicky na 0903 750 756, alebo na osobnej konzultácii v Bratislave podľa dohody.

Obrázok napravo: Séria sloganov a názvov projektov pre jógové štúdio Vimana.

 

 

 


BALÍK SvadbaDOMINIKA GULDEN_2

TEXT NA SVADOBNÉ OZNÁMENIE

Prípravy na svadobný deň v nás najčastejšie zobúdzajú túžbu po dokonalosti, rozprávkovosti a originalite. Dajte svojim hosťom už predčasne vedieť, že tento deň bude skutočne jedinečný.

* Po obrdžanom opise vašej požiadavky (emailom, telefonicky, osobne), začínam s tvorbou svadobného oznámenia

* V dohodnutom termíne obdržíte elektronický textový návrh svadobného oznámenia

* Návrh obsahuje:

      *3 návrhy na svadobné oznámenie - POZVÁNKA NA OBRAD

      *3 návrhy na svadobné oznámenie - POZVÁNKA NA HOSTINU

* Keď sa finálne rozhodnete pre víťazné oznámenie, napíšem Vám elektronické potvrdenie, že vybraný text bol vytvorený len pre vás, a že ho nebudem replikovať pre žiadnu inú osobu

* Navrhnuté oznámenia si prezriete a máte jednu možnosť odkomunikovať mi požiadavky na úpravu ktoréhokoľvek z textov. Vaša spokojnosť a stotožnenie sa s oznámením je veľmi dôležitá.   

* Cena: 100 EUR

* Ak máte záujem o BALÍK SVADBA, kontaktujte ma buď cez kontaktný formulár - TU, priamo emailom na info@peacemenka.sk, telefonicky na 0903 750 756, alebo na osobnej konzultácii v Bratislave podľa dohody.

Obrázok napravo: Navrhnutie svadobného oznámenia pre Máriu a Milana

 

 

 


BALÍK Báseň TextDOMINIKA GULDEN-2

BÁSEŇ NA ŽELANIE -  TEXT 

Slová od srdca sú ako dar podceňované, no veľmi často sú tým jediným, po čom duša túži. Obdarujte seba, či svojich blízkych peace_menka básňami na mieru.

*Tento balík ponúka báseň len v textovej forme, čiže Vám bude elektronicky poslaná cez email. Túto možnosť najradšej využívajú tí, ktorí si chcú vytvoriť svoju vlastnú fyzickú formu básne a potrebujú ju len v textovej podobe.

ČO OD VÁS POTREBUJEM NA VYHOTOVENIE:

* Do poznámok objednávky mi napíšte detaily Vašej ´básnickej´ požiadavky. Sú nimi napríklad meno osoby;obľúbené veci/činnosti; opis situácie, ktorú by mala báseň vyjadrovať;sny/túžby;alebo akúkoľvek inú charakteristiku, ktorá mi pomôže pri tvorbe básne na mieru.

* Po obrdžanom opise vašej požiadavky (emailom, telefonicky, osobne), začínam s tvorbou názvov na želanie

* V dohodnutom termíne obdržíte textový elektronický návrh jednej básne

* Cena: 45 EUR

* Ak máte záujem o BALÍK Báseň Text, objednajte si ju priamo TU.

 

Obrázok napravo: Ukážky vytvorených básní, ktoré som tvorila pre vás.

 

 

 

 


 

BALÍK Báseň ObálkaDOMINIKA GULDEN-2_1

BÁSEŇ NA ŽELANIE - BÁSEŇ NAPÍSANÁ NA STROJI A ZAPEČATENÁ V OBÁLKE

Slová od srdca sú ako dar podceňované, no veľmi často sú tým jediným, po čom duša túži. Obdarujte seba, či svojich blízkych peace_menka básňami na mieru.

* Tento balík ponúka báseň, ktorú obdržíte elektronicky cez email, ale aj na Vašu poštovú adresu. Báseň bude písaná na písacom stroji, zapečatená v obálke. Túto možnosť najradšej využívajú tí, ktorí si želajú báseň priamo darovať sebe, alebo milovanej osobe.

* Krásnym bonusom je mini písací stroj, ktorý je súšasťou tohto balenia. Môže slúžiť ako stojan na básničku, alebo na fotku.

ČO OD VÁS POTREBUJEM NA VYHOTOVENIE:

* Do poznámok objednávky mi napíšte detaily Vašej ´básnickej´ požiadavky. Sú nimi napríklad meno osoby;obľúbené veci/činnosti; opis situácie, ktorú by mala báseň vyjadrovať;sny/túžby;alebo akúkoľvek inú charakteristiku, ktorá mi pomôže pri tvorbe básne na mieru.

* Po obrdžanom opise vašej požiadavky (emailom, telefonicky, osobne), začínam s tvorbou názvov na želanie

* V dohodnutom termíne obdržíte textový elektronický návrh jednej básne. Po odsúhlasení Vám bude zaslaná poštovne.

* Ak si budete želať, báseň Vám môže byť emailom zverejnená na odsúhlasenie + úpravy, alebo ju vyhotovím a odošlem ako prekvapenie.

* Cena: 55 EUR

* Ak máte záujem o BALÍK Báseň Obálka, objednajte si ju priamo TU.

Obrázok napravo: Ukážky vytvorených básní, ktoré som tvorila pre vás.

 

*Cenník je platný pre všetky zákazky prijaté po 1.6.2020