Mám ochrancu. A NJE Len jedného.

Vieš o tom, že más okolo seba celú armádu ochrancov? Ty si však vodcom tejto armády a oni nemôžu konať skôr, než im dáš svoj povel. Ak zápasíš s pocitom, že ti dochádzajú sily, len sa uvoľni a nezabudni, kto stojí za tebou. Tento náramok ti to bude každý deň láskavo pripomínať. Len sa im prihovor svojím hlasom a oni urobia to, čo už nie je v tvojich silách. 

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€39 €32,50 bez DPH
Skladom

Väčšina z nás sa cíti najlepšie vtedy, keď má okolo seba dostatok ochrany. Kľúče, ktorými sa zamykáme v našich domovoch. Heslo, ktoré ochráni naše súkromné údaje. Bezpečnostné pásy, ktoré nás ochránia pred možnou nehodou. Telefónne čísla blízkych, ktoré poznáme naspamäť, aby sme v krízovej situácii mali komu zavolať. Byť pod ochranou a chrániť to, čo je naše, je náš prirodzený inštinkt. Svet sa však vždy točí trošku iným spôsobom, ako si to predstavujeme, a v živote neraz nastanú chvíle, kedy je akákoľvek svetská ochrana nedostačujúca. Môže to byť v situáciách, kedy si stratil niečo, alebo niekoho, kto pre teba znamenal všetko. Alebo v situáciách, kedy ti ide o dušu. V situáciách, kedy ti ide o život. Môže to byť aj vtedy, keď sa cítiš tak šťastný, že sa bojíš, že to čoskoro pominie. Alebo v situácii, kedy strácaš spojenie so sebou samým a máš pocit, že už v tebe nezostalo nič, čo by bolo hodné ochrany. Ale ono to tam je. Nech sa deje čokoľvek, si večný zdroj lásky, večne pulzujúce bytie, ktoré patrí do tohto sveta. Aby si to na ňom zvládol, boli ti pridelení ochrancovia z iných svetov. Je ich tak veľa, že sa to ani nedá spočítať.Nie sú to malí bezbranní anjelikovia. Sú to silné stvorenia s veľkými krídlami a majestátnou mocou. Ty si však vodcom tejto armády a oni nemôžu konať skôr, než im dáš svoj povel. Si pod neustálou ochranou tej najsilnejšej armády z nebies. Ak máš pocit, že ti dochádzajú sily, nezabudni, kto stojí za tebou a prihovor sa svojím hlasom. Už si dnes povolal svoju nebeskú armádu?

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Ružovo zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: Mám ochrancu. A NJE Len jedného. + symboly anjelov
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
Kód Kód: DEF046
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky