Top ,,Sú dni na dne a sú dni nad ne'' s veľrybkou

Ľahká mikinka k teniskám a šálke kapučínka na slnku, alebo elegantný top, z ktorého ti vykukne ramienko a ty budeš vo svojej ženskej esencii ako veľrybka vo vode. Veľrybkou vyšívaná, vašimi obľúbenými peace_menkami posilnená, na Slovensku vyrobená a do krásneho vrecka zabalená, taká je naša veľrybia novinka, do ktorej ťa s láskou oblečieme. 

Farba
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€59 €49,17 bez DPH
Vypredané Vypredané Skladom Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant

Veľrybky sú magické stvorenia. Verím, že žiaden tvor, alebo človek, vo svojej prapodstate nie je bližšie, alebo ďalej k Bohu, než ktokoľvek iný.

Tajne-netajne si však myslím, že ak by sa Bohu zachcelo vybrať si jedného tvora, ktorého kožúšok by mu sadol najlepšie, bola by to veľrybka.

A prečo ?

Je tým najväčším tvorom na Zemi a aj tak ju skôr zazrieš srdcom, než okom. Človek je pri nej tak malý, ale ona ho rešpektuje a sprevádza jeho plavbu. Je zdrojom pokoja a ticha, ale keď sa rozhodne prehovoriť, jej hlas započuješ v nekonečných diaľkach. Keď udrie svojou majestátnou plutvou po hladine, jednou vlnou zasiahne stovky rýb. Je ťažká, ale flexibilná. Pláva s tebou na všetkých úrovniach, na dne, na hladine….najradšej v strede.

Keď v ňu veríš, stretneš sa s ňou. Keď v ňu neveríš, stretneš sa s ňou na hladine. Ak ju tam nedokážeš uvidieť, stretneš sa s ňou na dne.

Nezabudni, že vo svete, v ktorom žiješ, žije aj veľká a večne milujúca veľrybka. Sadni si na jej chrbát skôr, než v ňu uveríš.

 

FOTKY:

Modelka má na fotkách oblečenú veľkosť ,,S''.

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Biely top s čiernou veľrybkou a čiernym textom
  • Čierny top s bielou veľrybkou a bielym textom

DETAILY:

Na tope je potlačený citát ,,Sú dni na dne a sú dni nad ne'' a ručne vyrobená a našitá veľrybka z koženky. Ďalším dozdobením je písací stroj, ktorý reprezentuje našu peace_menka značku.

 
VEĽKOSŤ: 
 
Top s veľkrybkou je ladený do jemného ,,oversize'' strihu, takže odporúčame, aby ste si vopred skontrolovali, v ktorej veľkosti vám bude najpohodlnejšie. Nech sa necítite strateno, ale presne na mieru a slobodne ako veľrybka v oceáne. 
 

Veľkosť

cm

Hrudník

(šírka topu)

cm

Boky 

(šírka topu)

cm

Dĺžka

(dĺžka topu)

cm

XS 59 44 59
S 61 45 61
M 62 46 64
L 65 47 65
 
 
MATERIÁL:
  • 95% bavlna
  • 5% lycra 
  • 240g 

ÚDRŽBA:

Aby váš top s veľrybkou ostal večne krásny, starajte sa oň s láskou. Pre zachovanie kvality materiálu, odporúčame prať v práčke na 30 stupňoch. Materiál je vhodný na žehlenie okrem nášivky veľrybky, peace_menka značky a potlačených textov. 

VÝROBA: 

Dizajnované a vyrobené na Slovensku. Za výrobu podľa našich najtajnejších snov ďakujeme slovenskej značke BoldBros.
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus produktu. 
 
BALENIE:
 
Každý  top je zabalený do vrecka, ktoré je zdobené rovnakou veľrybkou, peace_menka textom a našou peace_menka značkou. Či už robíte radosť sebe, alebo milovanej osobe, tento balíček je telom i dušou pripravený potešiť už na prvý pohľad. 
 
Nech vám veľrybka pomáha, keď ste na dne a nech sa s vami teší, keď ste nad dnom. 
Kód Kód: JKL001 JKL002 JKL003 JKL004 JKL005XL JKL005 JKL006 JKL007 JKL008 JKL009XL Zvoľte variant
Kategória: Oblečenie
Späť do obchodu