Top ,,Sú dni na dne a sú dni nad ne'' s veľrybkou

Ľahká mikinka k teniskám a šálke kapučínka na slnku, alebo elegantný top, z ktorého ti vykukne ramienko a ty budeš vo svojej ženskej esencii ako veľrybka vo vode. Veľrybkou vyšívaná, vašimi obľúbenými peace_menkami posilnená, na Slovensku vyrobená a do krásneho vrecka zabalená, taká je naša veľrybia novinka, do ktorej ťa s láskou oblečieme. 

Farba
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€59 €49,17 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant

Veľrybky sú magické stvorenia. Verím, že žiaden tvor, alebo človek, vo svojej prapodstate nie je bližšie, alebo ďalej k Bohu, než ktokoľvek iný.

Tajne-netajne si však myslím, že ak by sa Bohu zachcelo vybrať si jedného tvora, ktorého kožúšok by mu sadol najlepšie, bola by to veľrybka.

A prečo ?

Je tým najväčším tvorom na Zemi a aj tak ju skôr zazrieš srdcom, než okom. Človek je pri nej tak malý, ale ona ho rešpektuje a sprevádza jeho plavbu. Je zdrojom pokoja a ticha, ale keď sa rozhodne prehovoriť, jej hlas započuješ v nekonečných diaľkach. Keď udrie svojou majestátnou plutvou po hladine, jednou vlnou zasiahne stovky rýb. Je ťažká, ale flexibilná. Pláva s tebou na všetkých úrovniach, na dne, na hladine….najradšej v strede.

Keď v ňu veríš, stretneš sa s ňou. Keď v ňu neveríš, stretneš sa s ňou na hladine. Ak ju tam nedokážeš uvidieť, stretneš sa s ňou na dne.

Nezabudni, že vo svete, v ktorom žiješ, žije aj veľká a večne milujúca veľrybka. Sadni si na jej chrbát skôr, než v ňu uveríš.

 

FOTKY:

Modelka má na fotkách oblečenú veľkosť ,,S''.

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Biely top s čiernou veľrybkou a čiernym textom
  • Čierny top s bielou veľrybkou a bielym textom

DETAILY:

Na tope je potlačený citát ,,Sú dni na dne a sú dni nad ne'' a ručne vyrobená a našitá veľrybka z koženky. Ďalším dozdobením je písací stroj, ktorý reprezentuje našu peace_menka značku.

 
VEĽKOSŤ: 
 
Top s veľkrybkou je ladený do jemného ,,oversize'' strihu, takže odporúčame, aby ste si vopred skontrolovali, v ktorej veľkosti vám bude najpohodlnejšie. Nech sa necítite strateno, ale presne na mieru a slobodne ako veľrybka v oceáne. 
 

Veľkosť

cm

Hrudník

(šírka topu)

cm

Boky 

(šírka topu)

cm

Dĺžka

(dĺžka topu)

cm

XS 59 44 59
S 61 45 61
M 62 46 64
L 65 47 65
 
 
MATERIÁL:
  • 95% bavlna
  • 5% lycra 
  • 240g 

ÚDRŽBA:

Aby váš top s veľrybkou ostal večne krásny, starajte sa oň s láskou. Pre zachovanie kvality materiálu, odporúčame prať v práčke na 30 stupňoch. Materiál je vhodný na žehlenie okrem nášivky veľrybky, peace_menka značky a potlačených textov. 

VÝROBA: 

Dizajnované a vyrobené na Slovensku. Za výrobu podľa našich najtajnejších snov ďakujeme slovenskej značke BoldBros.
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus produktu. 
 
BALENIE:
 
Každý  top je zabalený do vrecka, ktoré je zdobené rovnakou veľrybkou, peace_menka textom a našou peace_menka značkou. Či už robíte radosť sebe, alebo milovanej osobe, tento balíček je telom i dušou pripravený potešiť už na prvý pohľad. 
 
Nech vám veľrybka pomáha, keď ste na dne a nech sa s vami teší, keď ste nad dnom. 
Kód Kód: JKL001 JKL002 JKL003 JKL004 JKL005 JKL006 JKL007 JKL008 Zvoľte variant
Kategória: Oblečenie
Späť do obchodu