Len Ty veď ma. Veď ma poznáš len Ty.

Náramok s textom ,,Len Ty veď ma. Veď ma poznáš len Ty'' bude tvojim ľahulinkým sprievodcom do dní, ktorým ľahkosť chýba, aj naopak do tých, ktoré po ľahkosti voňajú. Nech ti je tvojou každodennou pripomienkou, že v hĺbke tvojej duše odjakživa pramení spojenie s Tým, ktorý ťa pozná do posledného vlasu na tvojej hlave. S Tým, ktorý s tebou bude sedieť v každom kúte a s Tým, ktorý s tebou bude stáť na každom pódiu. Nechaj sa Ním viesť. Pozná tie najkrajšie z ciest. 

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€39 €43 od €39 €32,50 bez DPH €35,83 bez DPH od €32,50 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant

Len Ty veď ma. Veď ma poznáš len Ty. Keď v živote nastanú chvíle, ktoré bodajú dušu, prídeme do bodu, kedy zistíme, že už sme blízkym a skúsenejším vypovedali všetky slová, vysťažovali sa na každú svoju bolesť, vypýtali si mnoho rád a vyplakali si celé svoje srdce na ich ramenách. Človek však môže chodiť s krčahom po vodu, len ak vie, kde je jej zdroj. Keď nastane bod, v ktorom sa už tvoj krčah neplní vodou ani u milovaných, ani u múdrejších, vieš, že je čas ísť si nabrať vody do inej studne. Do tej, z ktorej tečie tá najživšia voda. Do tej, ktorá pramení v nebi, ale vyviera tu na zemi, tak celkom pri tebe. Keď tvoju dušu najbližšie navštívi únava a smäd, otvor svoje dlane a popros o pohár novej vody. Podá ti ju Ten, ktorý sám smädom netrpí, ale najlepšie pozná každú prasklinu na tvojich vyschnutých perách. On presne vie, akú vodu potrebuješ. Dá sa ti napiť nielen z tej, ktorá uhasí tvoj smäd, ale vezme ťa za ruku a naučí ťa po nej kráčať. S Ním budú tvoje spálené mosty to, čo sú rybám chvosty. Vlny života ťa viac nepohltia, ale prevezú na druhú stranu. Krok za krokom spolu prejdete až za nový svet a rok za rokom spolu uhasíte tvoj smäd. Jeho kroky sú jasné, načasovanie presné, nepríde priskoro, no nebude ani meškať. Skrze druhých sa nám objavuje po kvapkách, no skrze nás samých nás zaleje ako oceán. Keď v živote nastanú chvíle, ktoré bodajú dušu, prídeme do bodu zlomu. Nie je v ňom žiadne zlo, len čisté dobro. Nechaj sa ním viesť. Pozná tie najkrajšie z miest.  

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: Len Ty veď ma. Veď ma poznáš len Ty. + symbol krížika a holubice
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Zlatý: Chirurgická oceľ, 18K zlato

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
Kód Kód: DEF052 DEF053 Zvoľte variant
Kategória: Náramky