NeQUITni, ale KVITNI

Náramok s textom ,,NeQUITni, ale KVITNI''  je ako semienko pod zemou. Je neviditeľné, ale i napriek tomu v sebe nesie silu celého božstva, ktoré ho tlačí spopod zeme do celistvosti bytia. Tak rovnako veľká a mocná je sila tvojho rozhodnutia quitnúť so sebou samou alebo kvitnúť do seba. Rozhodnutie je len na tebe. Pre jedno z nich sa ti bude ľahšie rozhodovať, no ťažšie sa ti s ním bude žiť. To druhé bude ťažšou voľbou, ale bude to voľba cesty tvojej pravdy. Nič iné ťa nedokáže vyslobodiť zo všetkého, kým nie si, než pravda. Nech už sa na vlnovke života nachádzaš kdekoľvek, si na tej najdôležitejšej časti tvojej cesty, ktorá nikoho neminie. Si tam, kde sa testuje, ako veľmi veríš v to, čo kým si. Si tam, kde ešte nič nie je viditeľné, a predsa tam už všetko existuje. Minulosť sa minula a budúcnosť ešte nebude. Hodiny zastali a nie je čas quitnúť. Nastal tvoj čas kvitnúť.

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€39 €43 od €39 €32,50 bez DPH €35,83 bez DPH od €32,50 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant

Aj keď sa hovorí, že začiatky sú tie najťažšie, niekedy v nich prebývajú tí najlepší podnájomníci, ako radosť z nového, nádej v lepšie a vzrušenie z nepoznaného. A preto, ako to už býva, nie každému sa v začiatkoch najťažšie zabýva. Možno máš už začiatok niečoho veľkého za sebou. Sna, práce, vzťahu či projektu, a teraz sedíš niekde uprostred. Už nevieš dočiahnuť na začiatok, ale ešte ani na koniec. Si v rozbehnutom procese niečoho, čo si začala s veľkými očami, kávami a očakávaniami. Ak si teraz niekde zaseknutá, pretože nadšenie začiatočníka ťa už opustilo a vytrvalosť bojovníka má omeškanie, zastav sa a vráť sa ku sebe samej. Spočiň v bode, v ktorom práve teraz si a spomeň si na prostredníka tvojej cesty, ktorý prebýva medzi nadšením začiatočníka a vytrvalosťou bojovníka. Je ním viera. Viera v cestu, ktorú si si zvolila. Viera vo výsledok, v ktorý si uverila. Viera v proces, ktorému si sa odovzdala. Viera vo vlastné sily, s ktorými si sa už narodila. Nie si zaseknutá ani pomalá, ani stratená. Si na tej najdôležitejšej časti tvojej cesty, ktorá nikoho neminie. Si tam, kde sa testuje, ako veľmi veríš v to, čo si želáš žiť. Si tam, kde ešte nič nie je viditeľné, a predsa tam už všetko existuje. Hodiny zastali a nie je čas quitnúť. Nastal tvoj čas kvitnúť.

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Aurora

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: NeQUITni, ale KVITNI + symbol lotosového kvetu
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Aurora: Chirurgická oceľ + Titán (minerál oxid titaničitý) 

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
Kód Kód: DEF056 DEF057 Zvoľte variant
Meno značky: Peace_menka
Kategória: NeQUITni, ale KVITNI
Záruka: 2 roky