Sú dni na dne a sú dni nad ne

Náramok ´Sú dni na dne a sú dni nad ne´ je zmyselným doplnkom pre telo i dušu. Nech vám stále pripomína, že po každom daždi vyjde slnko, a že aj po dňoch na dne, prídu dni nad ne. 

Nerezová oceľ
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€28 €25 €28 od €25
Skladom (2 ks) Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Zvoľte variantu

Sú dni na dne a sú dni nad ne. Veď inak by sme sa mohli zblázniť. Je čas padania, učenia sa a zasievania nových semienok a rovnako je v našom živote aj čas zbierania úrody a plodov. Vnímajme naše dni na dne rovnako plnohodnotne ako dni, ktoré sú nad ne. Všetko je len príprava na naše nové a lepšie ,,Ja''. Tešme sa naň a obrusujme sa ako diamanty.

,,Keď je žiak pripravený, učiteľ sa objaví. Keď je žiak skutočne pripravený, učiteľ zmizne.''

Lao Tzu 

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Ružovo zlatý
  • Zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na dvoch miestach fontom písacieho stroja. 

Vonkajšia časť: Sú dni na dne a sú dni nad ne
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata
  • Zlatý: Chirurgická oceľ, 18K zlato

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý náramok je samostatne zabalený vo farebnej plechovej krabičke s vlastným označením pre vybraný text a  'peace_menka' kartičkou vloženou do vnútra krabičky. Je vhodný ako darček, nakoľko k Vám už príde krásne a poeticky zabalený :)
  
Nech vám náramok pomáha, keď ste na dne a nech sa s vami teší, keď ste nad dnom. 
Kód Kód: 70/RUZ 002 70/ZLA Zvoľte variantu
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Dámske Náramky
Záruka: 2 roky