Zaslúžila som si ťa - Verzia I.

Láskavé slová sú jedným z najvzácnejších darov. Sú ľahké na dotyk, ale padajú hlboko. Niektoré z nich nám stačí počuť len raz, hlavné je, že prídu v ten správny okamih. Iné zasa potrebujeme mať každý deň na očiach, aby nám boli každodennou kvapkou, ktorá neskôr vyústi do rieky, ktorá vleje premenu do našej duše. Ak cítiš, že by tvojej duši dobre padol elixír správne namiešaných písmenok, nechaj sa viesť srdcom a vyber si tie správne slová pre seba. Verím, že máš vo svojej blízkosti veľa dobrých duší, ktorým by sa tiež hodili tie správne slová, pre ľahkosť bytia, alebo na ťažobu z nebytia. Ak nevieš vybrať, skús si na milovanú osobu pomyslieť a vyber prvú, ktorá ťa zavolá. Verím, že bude tou správnou :).

Typ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€3,50 €2,92 bez DPH
Skladom

POPIS:

  • Na každej prednej časti kartičky nájdete slová z dielne @peace_menka a nádherné ilustrácie od Ivanky Jakab, ktorá je hlavou OZ Pomoc zo Srdca. Navštívte jej online obchodík a kúpou jej nádherných produktov podporte rodinky s detičkami s autistickým ochorením .
  • Na zadnej časti kartičky sa nachádza sprievodná báseň alebo dlhšie zamyslenie, ktoré dopĺňa predný citát. 

PRE KOHO SÚ VHODNÉ:

  • Doprajte si slová povzbudenia pre seba samého. Vy najlepšie viete, čo by si Vaša duša želala mať v tomto životnom období častejšie na očiach. 
  • Slová sú často tým najvzácnejším z darov, ktorým môžeme obdarovať blízke duše. Vaše srdce Vám napovie, ktoré vybrať :).

VEĽKOSŤ:

Kartička má rozmer 11,8 cm x 16,1 cm

 

MATERIÁL: 

250g kartónový papier

 

BALENIE:

Každá kartička je zabalená v priesvitnom obale so samolepiacim uzáverom.

Kód Kód: MNO33
Kategória: Obojstranné Kartičky s Odkazom