Šperkovník: NeQUITni, ale KVITNI

Aj šperky si potrebujú na noc oddýchnuť, aby s nami mohli počas ďalšieho dňa opäť naplno žiariť. Vzácny šperk si zaslúži svoj vzácny domov a práve preto vznikol Šperkovník. Zo vzácneho priateľstva so značkou Keme Ceramic vznikla kolekcia ručne robených tanierikov na vaše najmilovanejšie náramky, retiazky a prstienky. Nádych luxusu im dodávajú trblietky zlata a vašich obľúbených peace_menka citátov.

€40 €33,33 bez DPH
Skladom

Aj keď sa hovorí, že začiatky sú tie najťažšie, niekedy v nich prebývajú tí najlepší podnájomníci, ako radosť z nového, nádej v lepšie a vzrušenie z nepoznaného. A preto, ako to už býva, nie každému sa v začiatkoch najťažšie zabýva. Možno máš už začiatok niečoho veľkého za sebou. Sna, práce, vzťahu či projektu, a teraz sedíš niekde uprostred. Už nevieš dočiahnuť na začiatok, ale ešte ani na koniec. Si v rozbehnutom procese niečoho, čo si začala s veľkými očami, kávami a očakávaniami. Ak si teraz niekde zaseknutá, pretože nadšenie začiatočníka ťa už opustilo a vytrvalosť bojovníka má omeškanie, zastav sa a vráť sa ku sebe samej. Spočiň v bode, v ktorom práve teraz si a spomeň si na prostredníka tvojej cesty, ktorý prebýva medzi nadšením začiatočníka a vytrvalosťou bojovníka. Je ním viera. Viera v cestu, ktorú si si zvolila. Viera vo výsledok, v ktorý si uverila. Viera v proces, ktorému si sa odovzdala. Viera vo vlastné sily, s ktorými si sa už narodila. Nie si zaseknutá ani pomalá, ani stratená. Si na tej najdôležitejšej časti tvojej cesty, ktorá nikoho neminie. Si tam, kde sa testuje, ako veľmi veríš v to, čo si želáš žiť. Si tam, kde ešte nič nie je viditeľné, a predsa tam už všetko existuje. Hodiny zastali a nie je čas quitnúť. Nastal tvoj čas kvitnúť.

 

VÝROBA: 

Každý Šperkovník je jedinečným ručne vyrobeným autorským dielom Zuzky Bača z Keme Ceramic. Šperkovník je ručne vymodelovaný s odtlačkom obrázkov alebo živých kvetov a je nafarbený burelom, ktorý mu dodáva hnedkastý odtieň a jemne drsný povrch. Pre nádych luxusu je dokončený dotykom 22kt zlata.
 

UNIKÁT:

  • Každý jeden kúsok je unikátnym, ručne vyrobeným kúskom, ktorý na tomto svete nemá dvojníka. Môže sa stať, že Vami objednaný kus sa bude jemne líšiť od modelu na fotke. 

POUŽITIE:

  • Šperkovník na šperky, hodinky, prstienky
  • Motivačná dekorácia s nádychom luxusu
VEĽKOSŤ:
 

Priemer: 10cm

 

MATERIÁL:
  • Keramická hlina
  • Transparentná glazúra
  • Oxid mangánu
  • 22kt zlato
  • Veľa lásky od výrobkyne Zuzky z Keme Ceramic. 

 

ÚDRŽBA:

Šperkovník sa môže pretrieť jemne vlhkou handrou. Nie je však vhodný do umývačky na riad ani na styk s potravinami.  

 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus šperkovníka. 
 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka Šperkovník je samostatne zabalený v papierovej krabičke, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 

 

Kód Kód: XYZ06
Kategória: Šperkovník
Hmotnosť: 0.3 kg