Aj toto raz pominie

Toto je veta, ktorá rozveselí smutného a zosmutní šťastného. Opakuj si ju v radosti a každý okamih bude o to vzácnejší. Opakuj si ju v bolesti a bolesť bude zvládnuteľnejšia. Toto je veta, ktorá hovorí o jedinej istote, ktorú nám život dáva. Tou istotou je zmena. Tou vetou je: ,,Aj toto raz pominie.'' 

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€41 €34,17 bez DPH
Skladom

Jedného dňa sa kráľ Šalamún rozhodol naučiť pokore svojho najdôveryhodnejšieho ministra Banaiáša. Prikázal mu, aby priniesol jeden špeciálny prsteň. ,,Má magickú moc,” povedal kráľ. ,,Ak sa naňho pozrie šťastný človek, zosmutnie, a ak sa naňho pozrie smutný človek, stane sa šťastným.” Šalamún vedel, že žiadny takýto prsteň na svete neexistuje, ale prial si, aby sa jeho minister ujal skúšky pokory. Prešla jar a leto a Banaiáš stále nevedel, kde by mal ten prsteň zohnať. Na trhu prešiel popri obchodníkovi, ktorý začal vykladať svoj tovar na schátralý koberec. ,,Nepočul si o kúzelnom prsteni, ktorý prinúti šťastného nositeľa zabudnúť na radosť a nositeľa so zlomeným srdcom zabudnúť na svoj žiaľ?” spýtal sa ho Banaiáš. Predavač dlho nerozmýšľal, zobral zlatý prsteň a niečo naň vyryl. Keď Banaiáš čítal slová na prsteni, na tvári
sa mu objavil široký úsmev. Banaiáš utekal za Šalamúnom a podal mu malý prsteň. Akonáhle Šalamún prečítal nápis, úsmev mu zmizol z tváre. Na prsteni boli vyryté prvé písmená troch slov ,,Gam Zeh ya’avor” – ,,Aj toto pominie.” Nech ťa tieto múdre slová sprevádzajú počas každej zmeny, ktorú ti večne pulzujúci proces, menom život, prináša a odnáša. Dobré i zlé sa raz pominie, len ty nie. Tu a teraz je tvoja jediná istota.

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Ružovo zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: Aj toto raz pominie + symbol oblaku a slnka
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
Kód Kód: DEF034
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky
Späť do obchodu