Dnešok zvládnem kávou zadnou

Náramok s textom ,,Dnešok zvládnem kávou zadnou'' je spoločníkom na tvoje rána, kedy sa zobúdzaš nielen ty, ale aj tvoja viera o nádhernom dnešku. Nech sa tvoje sily zdajú byť akokoľvek hlboko na dne, napi sa zo seba samého a vykroč do nového dňa. Dno je ilúzia, výšky sú premenlivé. Tu a teraz je stred tvojho šťastia. Keď sa ti nebude chcieť, nalej si milovanej kávičky. A keď sa ti nebude chcieť ani potom, vylej sa na obľúbený vankúš a len tak buď. 

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€41 €39 €43 od €39 €34,17 bez DPH €32,50 bez DPH €35,83 bez DPH od €32,50 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant

Sú dni, ktorými si veselo bublinkujeme a prechádzame nimi ľahkosťou kapučínkovej peny. Potom prídu dni, ktoré majú horkejšiu príchuť, ako silné espresso, no ich prežitok nás zato postaví na nohy viac, než čokoľvek predtým. Potom sú dni, v ktoré sme zasnení a túžime si ich vychutnať do sýtosti, tak sa púšťame mliečnou dráhou snov na caffè Latte. Potom prídu dni, ktoré ťa poriadne zomelú, a ty toho z nich v sebe potrebuješ veľa prefiltrovať. A potom tie, v ktoré jednoducho potrebuješ ísť k mamine, dať si starú dobrú nesku do detskej šálky a povedať jej všetko, z čoho si dnes vypenil. V niektoré dni si vieš spraviť čas na seba samého a vychutnávať si arómu života v kľude a v pokoji. No a v iné dni si ju zasa vleješ do pohára a vezmeš si ju so sebou, dúfajúc, že jej vôňa ti aspoň navodí pocit sobotňajšieho rána. Nech už máš akýkoľvek deň, vedz, že aj keď máme rozličné chute, všetci túžime po tej istej šálke kávy. Tužime, aby nám bol život sám podaný rukami tej najväčšej lásky, aby sa penil dobrodružstvami, a aby nám bol naservírovaný tak, že aj v tie obdobia, kedy chutí horko, nestratíme svoju jemnosť. Každý si zaslúžime život, ktorý nám bude po chuti, tak sa dnes nadýchni a nenapi sa ničoho iného, než života, ktorý je tou tvojou šálkou kávy. Ak to urobíš, tak nech sa leje, pardon... deje... čokoľvek....dnešok zvládneš kávou zadnou.

  

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Ružovo zlatý
  • Zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: Dnešok zvládnem kávou zadnou + symbol leňochoda a kávičky
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata
  • Zlatý: Chirurgická oceľ, 18K zlato

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
Kód Kód: DEF042 DEF041 DEF043 Zvoľte variant
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky