LÁSKA A MORE

Láska je veľká ako more. Nikto nevie, kde sa začína, ani kde sa končí. Len to, že vychádza a vchádza do niečoho ešte väčšieho, než je ona samotná. Láska je ako more. Láska je amore. A ešte oveľa more... :)

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€39 €43 od €39 €32,50 bez DPH €35,83 bez DPH od €32,50 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant

Láska A MORE Ten šumivý pokoj, ktorý vysiela majákom, keď sú všetky lode v bezpečnom prístave. Tá vášeň, ktorou rozdúchava vietor do ich plachiet, aby nezaspali v šume pohodlia, ktorý dusí dušu. Tá hĺbka, čo uhostí stroskotaného, aby mohol zbierať perly. To svetlo, ktorým ho vytiahne späť na hladinu, keď na dne pochopí, že on sám je svojou perlou. Tá všemohúcnosť, ktorou jedným razom dáva a berie život ako ten najvyšší. Tá pokora, s ktorou hostí životy aj tých najnižších. Tá štedrosť, ktorou prilieva nutné. Tá rozvážnosť, ktorou odlieva nepotrebné. Ten zvuk, ktorým uspáva chorých v tele. To ticho, ktorým zobúdza stratených v mysli. Tá farba, ktorá sa objíma s nebesami. To nebeské objatie, ktoré vyfarbí každé šero. Tá radosť, keď sa vlny lámu o breh nového života. Tá bolesť, keď sa zlomí srdce zo života, čo sa ukončil. Tá nespútanosť, ktorou sa necháva unášať prúdom. Ten rešpekt, ktorým spútava prúdy nebezpečné. Tá viera, ktorou s láskou dôveruje. Tá rozvaha, ktorou verí, ale overuje. Tá otvorenosť, s ktorou prijíma každú pevninu. Tá pevnosť, ktorou bráni svoju rodinu. Taká je len jedna jediná. Je to tá od Otca a od Syna. Tá, čo sa ako more rozpína. Láska. Maj ich stále na obzore. Láska a more.

  

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: LÁSKA A MORE + symbol modrej vlnky a červeného srdca
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata
  • Zlatý: Chirurgická oceľ, 18K zlato

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
Kód Kód: DEF048 DEF049 Zvoľte variant
Kategória: Náramky