Keď som sama sebou, nikdy nie som sama

Matematika samoty je jasná, čím viac si sama sebou, tým menej si sama.  

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€39 €32,50 bez DPH
Skladom

Na prvý pohľad to tak vyzerá, že všade, kam kráčame, si berieme samého seba vždy so sebou, ako takú nerozlučnú príručnú batožinu, ktorá sa nedá nechať doma. Áno, fyzická schránka je s nami vždy prítomná, ale je tam vždy prítomné aj naše skutočné ja? Naše skutočné bytie? To je jedna z tých kúzelných otázok, ktorú by sme si mali položiť aj niekoľkokrát za deň. Presne tak, ako sa počas dňa kontroluješ, či ti nie je zima, alebo či necítiš bolesť, tak isto, by si sa mala často spytovať samej seba, či si vlastne v tento moment ukotvená v sebe, vo svojom pravom bytí, alebo v niečom inom. Niekedy sme ukotvení v našich emóciách, ktoré nás naplno ovládnu. Tie sú však ako loď na rozbúrenom mori, môžeš jej dôverovať, ale vieš, že more má nad ňou vždy silu. Aj keď má kotvu, jej nestabilita a premenlivosť ti nedajú stabilný domov na to, aby si sa v emóciách ukotvila. Niekedy sme ukotvení v strachu, no ten je len ilúziou, postavenou na našich prežitkoch z minulosti a našich obavách z budúcnosti. Inokedy sa zasa necháme stiahnuť k iným ľuďom a ukotvujeme sa u nich, pretože nám naoko dávajú niečo, o čom zatiaľ nevieme, že si môžeme dať samy. Nehľadaj prístavy, v ktorých by si sa ukotvila, tam vonku. Ten najbezpečnejší prístav si stále nesieš so sebou. Je v tvojom vnútri. Neboj sa, nie si v ňom sama. Prebýva v tebe božská sila a ty prebývaš v nej. Tak sa v nej ukotvi a uvidíš, že sa staneš tou najodolnejšou plachetnicou na celom šírom mori. V samote, či v spoločnosti, buď sama sebou a nebudeš viac sama. 

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný

 

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: Keď som sama sebou, nikdy nie som samaa + symbol srdca
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
Kód Kód: DEF039
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky