Môžeš so mnou rátať donekonečna

Náramok Môžeš so mnou rátať donekonečna je o kolobehu života v múdrom nekonečne. Porátaj si, s kým a s čím môžeš v živote skutočne rátať a pusti sa do svojich dobrodružstiev. Je to ležatá osmička, takže vždy budeš raz dole a raz hore, ale vždy to bude pre tvoje dobro :)
Nerezová oceľ
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€28 €25 od €25
Skladom (> 5 ks) Skladom (> 5 ks) Zvoľte variantu

 

Nekonečno sa často označuje symbolom ležatej osmičky. Tá predstavuje niečo ako kruh života, avšak v strede stlačený. Znamená to neustály kolobeh, ktorý nás raz ponorí smerom dolu a inokedy sa zase vyvezieme hore ako na húsenkovej dráhe. Môže to znieť ako únavný kolobeh, ale je veľmi dôležitý. A ešte dôležitejší je náš prístup k nemu. Ako sa zachovám, keď som tam hore? Ako sa zachovám, keď som tam dole? Môžeš so mnou rátať donekonečna je náramok pre vás a vaše spojenie s čímkoľvek a kýmkoľvek, kto vás sprevádza na vašej ceste nekonečným životom. Je to spriaznená duša, zviera, Boh, vy sami? To už nechávam na Vašu nekonečnú múdrosť. 

„Naše životy nepatria len nám. Od zrodenia až po hrob sme previazaní s ostatnými, predkami aj súčasníkmi. Každým zločinom a každou láskavosťou tvoríme našu budúcnosť.“

~ Sonmi-451, David Mitchell, Atlas mrakov

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Ružovo zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. Buď textom nahor, alebo symbolmi nahor. 

Vonkajšia časť: Môžeš so mnou rátať donekonečna + 2x symbol nekonečna (ležatá osmička)
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý náramok je samostatne zabalený vo farebnej plechovej krabičke s vlastným označením pre vybraný text a  'peace_menka' kartičkou vloženou do vnútra krabičky. Je vhodný ako darček, nakoľko k Vám už príde krásne a poeticky zabalený :)
 
Nech Vám náramok pripomína, že nekonečno je osmička, ktorá si len občas potrebuje ľahnúť, ale je stále aktívna a živá.
 
Kód Kód: 003 004 Zvoľte variantu
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Dámske Náramky
Záruka: 2 roky