Si BOH a TY

Náramok ,,Si BOHaTY'' vo svojom lesku slovami odráža bohatstvo, ktoré majetkom nevyčíslime.

 

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€39 €43 od €39 €32,50 bez DPH €35,83 bez DPH od €32,50 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant

 

Jednej noci sa mi prisnil sen.So svojim Pánom som po pobreží kráčala. Na temnom nebi sa premietali obrazy z môjho života. Životný príbeh sprevádzalo dvoje stôp v piesku, jedny šľapaje moje, tie druhé patrili môjmu Pánovi. Keď sa mi zjavil posledný obraz pozrela som sa za seba na tie vyšľapané stopy a aké bolo moje prekvapenie! Vidím, že nejeden raz sa v piesku čŕtajú len jedny stupaje. A bývalo to práve v tých najťažších chvíľach môjho života. Dlho mi to nedávalo pokoj, až som sa v rozpakoch k Pánovi obrátila:

"Pane, keď som sa rozhodla následovať Ťa, sľúbil si, že celou cestou pôjdeš so mnou a budeš sa mi prihovárať... Ale videla som, že v tých najbolestnejších chvíľach života sa v piesku čŕtali len jedny šľapaje.. Vskutku, nechápem ako si ma mohol nechať samotnú kráčať, keď som Ťa najväčšmi potrebovala."

On zašepkal" Dieťa moje drahé, mám ťa rád a nikdy ťa samotnú nenechám, nikdy, ani keď na teba doľahne ťarcha života a osud ťa bude skúšať.

Tie jedny stopy ktoré si videla, zostali práve z chvíľ, keď som ťa niesol na vlastných rukách...''

Stopy v piesku, Margaret.F.Powers

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na dvoch miestach fontom písacieho stroja. 

Vonkajšia časť: Si BOHaTY
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Zlatý: Chirurgická oceľ, 18K zlato

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý náramok je samostatne zabalený vo farebnej plechovej krabičke s vlastným označením pre vybraný text a  'peace_menka' kartičkou vloženou do vnútra krabičky. Je vhodný ako darček, nakoľko k Vám už príde krásne a poeticky zabalený :)
  
 
Kód Kód: DEF013 DEF014 Zvoľte variant
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky