V každom omyle som sa posunul o míle

Nech ti je náramok s textom ,,V každom omyle som sa posunul o míle'' pripomienkou, že omyly nie sú chyby. Sú to len zamaskované posuny. Buď na seba hrdý v každom svojom omyle, pochopíš, že si jeden špičkový astronaut, ktorý sa takto posúva o míle.

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€39 €43 od €39 €32,50 bez DPH €35,83 bez DPH od €32,50 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant

Kde bolo, tam bolo, bol raz jeden svet, v ktorom sa nič nerozlišovalo na dobré a zlé. Neexistovali dobrí alebo zlí ľudia, úspechy alebo omyly, správne alebo nesprávne rozhodnutia, dobre alebo zle načasované príležitosti. V tomto svete bolo jednoducho všetko také, aké to bolo, a nikto nikdy nehľadal dôvody na to, prečo by niečo z toho malo byť inak než tak, ako to je. Život sa bral ako skladačka, ku ktorej nie je návod, ale je k nej pribalená garancia, že všetky súčiastky ti budú včas doručené. To, v akom poradí ti budú doručené, záleží na výrobcovi. On však túto skladačku sám vytvoril, a preto by bol nezmysel nedôverovať jeho poradiu, v akom ti podáva náradie na opravu a súčiastky na stavanie. Tebe však bola od tvojej výroby podarovaná slobodná vôľa, a práve preto sa ti niekedy môže stať, že sa rozhodneš vybrať sa cestou, ktorá je trošku ťažšia. Niekedy sa ti nebude chcieť čakať na pokyny výrobcu a rozhodneš sa uchopiť skladanie do vlastných rúk a urýchliť celý proces hlavou. Inokedy ti zase bude výrobca vyklopávať na dvere s novými súčiastkami, no ty mu neotvoríš, pretože si v skladaní nebudeš veriť tak mocne a jednoznačne ako on verí v teba. V takýchto situáciách sa môže stať, že veci nedopadnú tak hladko, ako si si predstavoval. Dopadnú však vždy tak, ako si práve potreboval, aby si sa toho o sebe v danej situácii naučil nekonečne veľa. Ak zvládneš byť na seba hrdý v každom svojom omyle, pochopíš, že si jeden špičkový astronaut, ktorý sa takto posúva o míle.

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: V každom omyle som sa posunul o míle + symbol lietajúcich balónov
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata
  • Zlatý: Chirurgická oceľ, 18K zlato

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
Kód Kód: DEF058 DEF059 Zvoľte variant
Kategória: Náramky