Vidieť srdcom je PRINCípom lásky

Hovorí sa mu ,,Malý Princ'', no pozná ho úplne celý svet. Jeho vzácna maličkosť nás naučila, že princípom lásky je pozerať sa na všetko a všetkých srdcom. A tak sa Malý Princ stal tým najväčším človekom na svete, pretože každý jeden z nás si ho nesieme v srdci. Náramok s textom ,,Vidieť srdcom je PRINCípom lásky'' a ilustráciami ovečky a slona bol vytvorený na počesť Malého Princa a jeho verného priateľa Antoine de Saint-Exupéry. Nech ti stále pripomína, že na to, aby si uvidel ovečku a slona, musíš zavrieť svoje dospelácke oči :)

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€41 €39 od €39 €34,17 bez DPH €32,50 bez DPH od €32,50 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant

Potom sa Malý Princ vrátil k líške a rozlúčil sa s ňou. 

„Zbohom,“ povedala líška. 

„Teraz ti dám na cestu svoje tajomstvo. Je veľmi jednoduché. Správne vidíme len srdcom. Čo je dôležité, to oči nevidia.“ 

A Malý Princ to po nej opakoval, aby si to zapamätal: ,,Všetko, čo je v človeku krásne, je očami neviditeľné.“

Antoine de Saint-Exupéry

Niektoré diela sú nesmrteľné, pretože v nich prebýva až priveľa lásky. Existuje len jedna jediná pravda a tou je láska. Pramení z tvojho božského stredu, z tvojho srdca. V živote budeš hľadieť na veľa ľudí a situácií a všetci budú pred tebou stáť v inom kabáte. Nezabudni, že farbu kabátu určuje nie kabát samotný, ale ten, kto naň hľadí. Vždy sa na všetko a na každého pozeraj svojím srdcom a celý svet tak oblečieš do jeho najobľúbenejšieho kabátu. Pretože pozerať sa láskou znamená šíriť lásku. Ty si Malý Princ, bývaš v kráľovstve nebeskom a kráľovstvo nebeské prebýva v tebe.

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Ružovo zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: Vidieť srdcom je PRINCípom lásky + symbol ovečky v krabici a slona, ktorého zjedol had :)
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
 
 
Kód Kód: DEF020 DEF019 Zvoľte variant
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky