Vždy, keď o niečo prídeš, prídeš na niečo

Všetko, čo z tvojho života odchádza, je vždy nahradené niečím novým. Nikdy tomu nie je inak. Náramok s týmito slovami je tu pre teba, aby ťa sprevádzal vo chvíľach, kedy máš pocit, že smútok z prázdnoty ťa úplne celú pohltí. Ver, že každý odchod je len privítanie niečo nového. Nového miesta, nového človeka, nových vecí, nových myšlienok, či toho najlepšieho.....novej seba samej.  Nezabudni na to, že život ťa nikdy nenechá v úplnom pluse, ani v úplnom mínuse. Si v neustálom životnom sínuse.

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€41 €34,17 bez DPH
Skladom

Život je ako krásny, veľký šatník, plný toho najkrajšieho oblečenia. Sú však okamihy, kedy otvoríš jeho dvierka a v celej tej hojnosti zrazu zistíš, že z niektorých vzťahov, ktoré visia na jeho vešiakoch, si už povyrástla; niektoré aktivity ťa už tlačia na krku; niektoré veci ti už nie sú tak vzácne; a niektoré tvoje staré presvedčenia sú už na teba prikrátke. A tak sa stane, že šatník potrebuje viac priestoru, aby sa opäť mohol stať útočiskom tvojho skutočného ja. Je prirodzené, že máš strach pustiť niečo, čo si tak veľmi milovala. Možno niekoho, pri kom si zaspávala toľko nocí. Alebo nejaké miesto, kde si toho toľko zažila. Nejaké priateľstvo, v ktorom si sa toľko nasmiala.Nejaké slovo, ktoré sa sľúbilo, či vlastnosť, ktorá ťa držala pri živote. Je toho tak veľa, čo za život musíme pustiť, aby sa mohlo to nové vpustiť. Aj v tej najťažšej chvíli, prosím, nezabudni, že straty sú nálezy. Všetko staré, čo odchádza, je vždy nahradené niečím novým. Nikdy tomu nie je inak. Jedného dňa, svojvoľne, s obavami, no i s nepriznanou radosťou, pristúpiš k šatníku a dovolíš, aby z neho niečo odišlo. Keď budeš skladať svoju obľúbenú košeľu z vešiaka, namiesto obáv a sĺz, sa už v tej chvíli teš na novú, ktorú ti tam život už čoskoro povesí. A neboj sa, keď sa to stane zas a znova. Nikdy nebudeš v úplnom pluse, ani v úplnom mínuse. Si v neustálom životnom sínuse.

 

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborný
  • Ružovo zlatý

GRAVÍROVANIE:

Je gravírovaný na štyroch miestach fontom písacieho stroja. Je dizajnovaný tak, aby sa dal nosiť obojstranne. 

Vonkajšia časť: Vždy, keď o niečo prídeš, prídeš na niečo + symbol nekonečna
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Náramok je otvorený a jeho veľkosť je prispôsobiteľná na ruku, nakoľko sa dá jemne roztiahnuť a rovnako aj stlačiť do vnútornej strany a zmenšiť. 

Priemer: 58 mm

Otvor: 27mm

Šírka: 4mm

Dĺžka/Obvod: 160mm 

 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Chirurgická oceľ
  • Ružovo zlatý: Chirugická oceľ, zliatina medi a 18K zlata

Náramok neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
 
Kód Kód: DEF038
Kategória: Náramky