Len Ty veď ma. Veď ma poznáš len Ty

Pohľadnica, ktorá chytí za srdce na prvý pohľad. Láskavé slová sú jedným z najvzácnejších darov. Sú ľahké na dotyk, ale padajú hlboko. Niektoré z nich nám stačí počuť len raz, hlavné je, že prídu v ten správny okamih. Iné zasa potrebujeme mať každý deň na očiach, aby nám boli každodennou kvapkou, ktorá neskôr vyústi do rieky, ktorá vleje premenu do našej duše. Táto pohľadnicová edícia je pre toho, kto by rád láskavým slovom pozdvihol ducha milovanej osoby. Verím, že máš vo svojej blízkosti veľa dobrých duší, ktorým by sa tiež hodili tie správne slová, pre ľahkosť bytia, alebo na ťažobu z nebytia. Ak nevieš vybrať, skús si na milovanú osobu pomyslieť a vyber prvú, ktorá ťa zavolá. Verím, že bude tou správnou :).

€3,50 €2,92 bez DPH
Skladom

POPIS:

  • Na každej prednej časti kartičky nájdete slová z dielne @peace_menka a nádherné ilustrácie od Ivanky Jakab, ktorá je hlavou OZ Pomoc zo Srdca. Navštívte jej online obchodík a kúpou jej nádherných produktov podporte rodinky s detičkami s autistickým ochorením .
  • Na zadnej časti kartičky sa nachádza mini verzia titulnej ilustrácie a voľný priestor na Váš odkaz 
  • Ku každej kartičke je pribalená aj farebná obálka, takže ju môžete rovno veselo rozoslať do sveta

PRE KOHO SÚ VHODNÉ:

  • Doprajte si slová povzbudenia pre seba samého. Vy najlepšie viete, čo by si Vaša duša želala mať v tomto životnom období častejšie na očiach. 
  • Slová sú často tým najvzácnejším z darov, ktorým môžeme obdarovať blízke duše. Vaše srdce Vám napovie, ktoré vybrať :).

VEĽKOSŤ:

Kartička má rozmer 13 cm x 13 cm

 

MATERIÁL: 

250g kartónový papier

 

BALENIE:

  • Ku každej kartičke je pribalená aj farebná obálka
  • Každá kartička s obálkou je zabalená v priesvitnom obale so samolepiacim uzáverom.
Kód Kód: PRS31
Kategória: Pohľadnice s obálkou
Hmotnosť: 0.1 kg