Som so sebou stotoŽENA

Drahá žena, máš toľko pocitov, emócií, vnemov a podôb, že si to často práve ty, ktorá sama v sebe stavia priehradu, ktorou brzdíš silu a divokosť tvojho prúdu. Si múzou pre život a si životom samým pre toľké múzy. Nie je nič viac, ani nič menej, čím by si mala byť, než sama sebou. Sila tvojej svorky leží na sile, akou miluješ seba samú. Pamätaj si, že nikdy nie si sama, keď si sama sebou. Tak len buď a buď so sebou stotoŽENA.

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€39 €41 od €39 €32,50 bez DPH €34,17 bez DPH od €32,50 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant

Drahá žena,

si večným symbolom jedinečnosti, rozmanitosti a plynutia. Si múzou pre život a si životom samým pre toľké múzy. Máš toľko pocitov, emócií, vnemov a podôb, že si to často práve ty, ktorá sama v sebe stavia priehradu, ktorou brzdíš silu a divokosť tvojho prúdu. Rieka je však riekou len vtedy, keď tečie, tak ju nemeň na stojaté vody, to nie je tvoja cesta. Oheň je ohňom len vtedy, keď horí, tak nedus to všetko, čo v tebe tlie a zapáľ sa pre všetko, čo ťa v srdci a v myšlienkach hreje aj v tom najväčšom chlade. Vietor je vetrom len vtedy, keď ho necháš rozbúchať okenice po celom dome. Tak sa rozfúkaj v celej svojej sile a nasmeruj svoj víchor, svoju silu, svoje presvedčenie do okien tvojich najväčších snov a otvor ich dokorán. Zem je Zemou len vtedy, keď z nej vychádza život, tak vezmi svoje dlane a polož ich na svoje telo. Ty sama si Zemou toľkého života. Skrze seba rodíš nekonečno lásky, súcitu, nehy, divokosti a sily, nápadov a inšpirácie, pochopenia a podpory.

Drahá žena, si každým elementom tohto sveta a si celým svetom pre každý element života, okolo ktorého prejde tvoja esencia. Nie je nič viac, ani nič menej, čím by si mala byť. Buď len jedno. Sama so sebou...vždy stotoŽENA.

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Ružovo-zlatá
  • Strieborná

GRAVÍROVANIE:

Táto jemná ,,Prstienko-retiazka'' je gravírovaná na dvoch miestach fontom písacieho stroja. 

Vonkajšia časť: Som so sebou stotoŽENA + <3
Vnútorná časť: @peace_menka
 
VEĽKOSŤ:
 

Retiazka je prispôsobiteľná +/- 5cm.

Priemer prstienka: 21mm
Veľkosti prstienka: 6 (16,5mm)
Celková dĺžka retiazky: 45 + 5cm na prispôsobenie
 
MATERIÁL:
  • Ružovo-zlatá: Prstienok je z chirurgickej ocele, zliatiny medi a 18K zlata a retiazka je z ružového zlata.
  • Strieborná: Prstienok je z chirurgickej ocele a retiazka je z 925 Sterling striebra

Retiazka neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

 

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus šperku. 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka šperk je samostatne zabalený v okrúhlej farebnej plechovej nádobke. Tá je vložená do papierovej krabičky, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 
  
 
Kód Kód: ABC012 ABC013 Zvoľte variant
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Retiazky
Záruka: 2 roky