Sú dni na dne a sú dni nad ne

Prstienko-retiazka,,Sú dni na dne a sú dni nad ne''  je zmyselným doplnkom pre telo i dušu. Nech vám stále pripomína, že po každom daždi vyjde slnko, a že aj po dňoch na dne, prídu dni nad ne.  

Nerezová oceľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€39 €32,50 bez DPH
Skladom

Deň sa s dňom strieda, už večer v posteli vieš, že zajtra ráno príde ďalší, a i napriek tomu je každý deň tvojho života tým najväčším darom, ktorý sa nikdy nezopakuje. Či plynie rýchlo, alebo sa vlečie, nikdy nepodceňuj vznešenosť tohto daru času, ktorým si bol obdarovaný, aby si ho tu na Zemi strávil v šťastí, v láske a radosti. Tvoj kalendár života je plný dní. Niektoré už uplynuli, v jednom z nich sa práve teraz nadychuješ a ďalší neurčitý počet dní čaká pred tebou. Niektoré dni sa zdajú byť ako hustá hmla, ktorou blúdiš a nevieš, kam presne smeruješ. Jedny ťa budú ťahať ku dnu, a cez druhé preletíš s ľahkosťou obláčika.

Táto životná krivka raz na dne, raz nad ne, nikoho nešetrí, a aj keď viem, že túžiš počuť niečo iné, ani teba neminie. To, čo je však bezpochybne v tvojich silách, je prístup, aký ku každému dňu svojho života zvolíš. 

Možno poznáš legendu o Šalamúnovi, ktorá končí jeho slávnym výrokom: ,,Aj toto raz pominie’’. Bolesť vystrieda šťastie, smiech vystriedajú slzy a dážď vždy vystrieda slnko. Tak sa neupínaj k ničomu, neboj sa temnoty a nedávaj pôžitky na piedestál. Sú dni na dne a sú dni nad ne. Nikdy sa neminú, a predsa sa pominú. Miluj každý jeden.

 

 

FAREBNÉ VARIÁCIE:

  • Strieborná
  • Ružovo-zlatá

GRAVÍROVANIE:

Táto jemná ,,Prstienko-retiazka'' je gravírovaná na dvoch miestach fontom písacieho stroja. 

Vonkajšia časť: Sú dni na dne a sú dni nad ne
Vnútorná časť: @peace_menka
 
 
VEĽKOSŤ:
 

Retiazka je prispôsobiteľná +/- 5cm.

Priemer prstienka: 21mm
Veľkosti prstienka: 6 (16,5mm)
Celková dĺžka retiazky: 45 + 5cm na prispôsobenie
 
MATERIÁL:
  • Strieborný: Prstienok je z chirurgickej ocele a retiazka je z 925 Sterling striebra

Retiazka neobsahuje žiadne nadlimitné množstvá ťažkých kovov (napr. nikel, olovo alebo kadmium). Výrobok bol testovaný Slovenskou Obchodnou Inšpekciou (Inštitútom pre testovanie a certifikáciu v Zlíne) a testami vyhovel požiadavkám Nariadenia komisie o obmedzení chemikálií a používania určitých nebezpečných látok, prípravkov a výrobkov.

ÚDRŽBA:

Tieto šperky nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a mali by sa ošetrovať len veľmi jemne, aby nestratili svoj lesk. Najvhodnejšie je použiť na to len čistú vodu alebo trochu saponátu. Inak ich radšej preleštite handričkou, ktorú používate aj na čistenie okuliarov.

Vyrábajú sa z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele, ktorá je tvrdým a odolným materiálom. Pri opakovanom náraze o iné kovové materiály by sa náramok mohol jemne poškriabať, preto odporúčame, aby ste ho skladovali v krabičke.  

Ani šperky z chirurgickej ocele nie sú odolné voči termálnej vode. Hlavne pokiaľ táto voda obsahuje síru, pred vstupom do vody odložte všetky vaše oceľové šperky tak, aby neprišli do kontaktu s takouto vodou.

Hlavnou výhodou chirurgickej ocele je, že nevyvoláva alergické reakcie.

 

VÝROBA: 

 
Dizajnované na Slovensku. Vyrobené v P.R.C. 
 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus náramku. 
 
BALENIE:
 
Každý šperk je samostatne zabalený vo farebnej plechovej krabičke s vlastným označením pre vybraný text a  'peace_menka' kartičkou vloženou do vnútra krabičky. Je vhodný ako darček, nakoľko k Vám už príde krásne a poeticky zabalený :)
  
 
Kód Kód: ABC010
Meno značky: Peace_menka
Kategória: Retiazky
Záruka: 2 roky