Šperkovník: Sú dni na dne a sú dni nad ne

Aj šperky si potrebujú na noc oddýchnuť, aby s nami mohli počas ďalšieho dňa opäť naplno žiariť. Vzácny šperk si zaslúži svoj vzácny domov a práve preto vznikol Šperkovník. Zo vzácneho priateľstva so značkou Keme Ceramic vznikla kolekcia ručne robených tanierikov na vaše najmilovanejšie náramky, retiazky a prstienky. Nádych luxusu im dodávajú trblietky zlata a vašich obľúbených peace_menka citátov.

€40 €33,33 bez DPH
Skladom

Deň sa s dňom strieda, už večer v posteli vieš, že zajtra ráno príde ďalší, a i napriek tomu je každý deň tvojho života tým najväčším darom, ktorý sa nikdy nezopakuje. Či plynie rýchlo, alebo sa vlečie, nikdy nepodceňuj vznešenosť tohto daru času, ktorým si bol obdarovaný, aby si ho tu na Zemi strávil v šťastí, v láske a radosti. Tvoj kalendár života je plný dní. Niektoré už uplynuli, v jednom z nich sa práve teraz nadychuješ a ďalší neurčitý počet dní čaká pred tebou. Niektoré dni sa zdajú byť ako hustá hmla, ktorou blúdiš a nevieš, kam presne smeruješ. Jedny ťa budú ťahať ku dnu, a cez druhé preletíš s ľahkosťou obláčika.

Táto životná krivka raz na dne, raz nad ne, nikoho nešetrí, a aj keď viem, že túžiš počuť niečo iné, ani teba neminie. To, čo je však bezpochybne v tvojich silách, je prístup, aký ku každému dňu svojho života zvolíš. 

Možno poznáš legendu o Šalamúnovi, ktorá končí jeho slávnym výrokom: ,,Aj toto raz pominie’’. Bolesť vystrieda šťastie, smiech vystriedajú slzy a dážď vždy vystrieda slnko. Tak sa neupínaj k ničomu, neboj sa temnoty a nedávaj pôžitky na piedestál. Sú dni na dne a sú dni nad ne. Nikdy sa neminú, a predsa sa pominú. Miluj každý jeden.

 

VÝROBA: 

Každý Šperkovník je jedinečným ručne vyrobeným autorským dielom Zuzky Bača z Keme Ceramic. Šperkovník je ručne vymodelovaný s odtlačkom obrázkov alebo živých kvetov a je nafarbený burelom, ktorý mu dodáva hnedkastý odtieň a jemne drsný povrch. Pre nádych luxusu je dokončený dotykom 22kt zlata.
 

UNIKÁT:

  • Každý jeden kúsok je unikátnym, ručne vyrobeným kúskom, ktorý na tomto svete nemá dvojníka. Môže sa stať, že Vami objednaný kus sa bude jemne líšiť od modelu na fotke. 

POUŽITIE:

  • Šperkovník na šperky, hodinky, prstienky
  • Motivačná dekorácia s nádychom luxusu
VEĽKOSŤ:
 

Priemer: 10cm

 

MATERIÁL:
  • Keramická hlina
  • Transparentná glazúra
  • Oxid mangánu
  • 22kt zlato
  • Veľa lásky od výrobkyne Zuzky z Keme Ceramic. 

 

ÚDRŽBA:

Šperkovník sa môže pretrieť jemne vlhkou handrou. Nie je však vhodný do umývačky na riad ani na styk s potravinami.  

 
MNOŽSTVO:
 
Balenie obsahuje 1 kus šperkovníka. 
 
 
BALENIE:
 
Každý peace_menka Šperkovník je samostatne zabalený v papierovej krabičke, ktorá je obohatená o príbeh zvoleného textu a o informácie o produkte. Na obale sa nenachádzajú žiadne cenové údaje a faktúru posielame len v elektronickej forme, takže peace_menka môžete v tejto podobe hneď darovať milovanej osobe :) 

 

 

Kód Kód: XYZ05
Kategória: Šperkovník
Hmotnosť: 0.3 kg